• Informacje na temat:

  bogdan smolen satyryk

Artykuły na temat: bogdan smolen satyryk
 • Nie żyje Bohdan Smoleń

  Legenda polskiego kabaretu, aktor i satyryk Bohdan Smoleń zmarł w czwartek, 15 grudnia. Miał 69 lat. Największą popularność zdobył dzięki występom w kabarecie Tey, u boku Zenona Laskowika. Kojarzony jest również z serialową rolą listonosza Edzia ze "Świata według Kiepskich".

 • Rok temu odszedł Bohdan Smoleń

  Dokładnie rok temu, 15 grudnia 2016 roku, zmarł legenda polskiego kabaretu, aktor i satyryk Bohdan Smoleń. Miał 69 lat. Największą popularność artysta zdobył dzięki występom w kabarecie Tey, u boku Zenona Laskowika. Kojarzony jest również z serialową rolą listonosza Edzia ze "Świata według Kiepskich".

 • Bohdan Smoleń: Nigdy się nie poddaje

  ...w biedzie. W pomoc panu Bohdanowi zaangażowali się artyści. Dzięki nim uwielbiany satyryk dostał szansę na poddanie się kosztownej rehabilitacji i powrót do zdrowia. "Gosi pomaga korzystanie z hipoterapii(...) założył taką fundację" - mówiła Monika Pych, mama jednej z małych pacjentek, którym pomogła fundacja założona przez satyryka. Bohdan Smoleń połączył swoją miłość do dzieci z pasją do zwierząt, a każdy...

 • Bohdan Smoleń kończy 65 lat

  Legenda polskiego kabaretu, aktor i satyryk Bohdan Smoleń kończy w sobotę, 9 czerwca, 65 lat. Największą popularność zdobył dzięki występom w kabarecie Tey, u boku Zenona Laskowika. Kojarzony jest również z serialową rolą listonosza Edzia ze "Świata według Kiepskich".