• Informacje na temat:

  bogusław linda i jego synowie

Artykuły na temat: bogusław linda i jego synowie
 • Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Kreowany przez Bogusława Lindę "Franz" Maurer ma konkurencję. Jest nią postać policjanta grana przez Marcina Dorocińskiego. Niepokornego twardziela, który ma własny kodeks moralny. Film "Psy 3. W imię zasad" trafi na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia.

 • Linda znowu w akcji!

  Bogusław Linda znowu w akcji! Poszukiwania zaginionych i walka o ocalenie rannych w Tatrach. Przyjaźń, intrygi i dramaty ludzi gór w nowym serialu TVP. Premiera "Ratowników" już 22 września.

 • Serial z Lindą już jesienią

  ..."Ratownicy" to nowy serial, który zagości w jesiennej ramówce TVP. W rolach głównych występują w produkcji Bogusław Linda oraz nowa twarz w polskim kinie i telewizji - Tomasz Schuchardt.

 • Linda w "I kto tu rządzi"

  ..."I kto tu rządzi" to nowy serial z udziałem Bogusława Lindy i Małgorzaty Foremniak, który pojawi się w Polsacie na wiosnę. Reżyserem sitcomu jest Maciej Ślesicki.

 • Jego piosnka

  ..., trzy historie. Wszystkie połączone według koncepcji Alejandro Gonzáleza Inárritu ("Amores Perros") sprzed dziesięciu lat. Gdybym przywołała w tym momencie trzecią część jego trylogii "Babel" zamiast(...) reżysera (Krzysztof Stroiński) i jego nauczycielkę angielskiego (Agnieszka Grochowska). Narodzi się ładny romans? Nie, jeśli powiesz Bogu o swoich planach, wyśmieje cię. Ślesicki opowie więc historię córki...

 • Syn Janowskiego w serialu

  ...19-latek wcieli się w pracownika poczty kwiatowej, który w jednym z odcinków wręczy bukiet róż od wielbiciela, Małgosi (Joanna Brodzik). Makary Janowski jest studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej, której właścicielami są Bogusław Linda i Maciej Ślesicki. Matką chłopaka jest producentka "Domu nad rozlewiskiem" - Katarzyna Kalicińska-Goczał, a jego ciocią Małgorzata Kalicińska - autorka powieści...

 • "Planeta Singli 3": Nowi bohaterowie na plakacie

  Tego jeszcze nie było! Trzecia część ulubionej komedii Polaków już za dwa miesiące w kinach! Na ekranie oprócz znanych i lubianych bohaterów serii pojawią się kolejne gwiazdy: Bogusław Linda, Borys Szyc i Maria Pakulnis. Prezentujemy oficjalny plakat idealnego filmu na Walentynki 2019 - "Planeta Singli 3" w kinach od 8 lutego.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • "Psy 3": Cezary Pazura o przełomie w karierze

  Po ponad 25 latach od premiery "Psów" Cerazy Pazura znów otrzymał od Władysława Pasikowskiego szansę wcielenia się w postać Nowego. W filmie "Psy 3. W imię zasad aktor zagrał rolę dramatyczną, z czego się cieszy, bo kojarzony jest z komediami. Czy ten film nada jego karierze nowy kierunek?

 • Na co do kina? (w oczekiwaniu na Oscary)

  ...poznaje Lisę, skromną przedstawicielkę handlową sieci piekarni Akron. Szybko orientuje się, że kobieta może być miłością jego życia. "Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" rzuca...

Zdjęcia na temat: bogusław linda i jego synowie