• Informacje na temat:

  bogusław linda ile ma lat

Artykuły na temat: bogusław linda ile ma lat
 • Bogusław Linda reklamuje

  ...1 października ruszyła najnowsza kampania reklamowa jednego ze środków farmaceutycznych. Bohaterem spotu jest wybitny aktor Bogusław Linda, którego możemy obecnie oglądać w serialu "Paradoks".

 • Bogusław Linda: Aktor jest człowiekiem, który nic nie umie

  Rzadko bardzo pojawia się na bankietach, woli cieszyć się życiem i pięknem natury. Dąży do tego, żeby robić i mówić to, co chce. Bogusław Linda twierdzi, że zawsze taki był i nic tego już nie zmieni.

 • Bogusław Linda: Nie, nie żałuję

  Od września Bogusława Lindę oglądać będziemy co czwartek na antenie TVP2 w nowym serialu kryminalnym "Paradoks". Aktor był gościem festiwalu filmowego Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, gdzie odbyła się prezentacja pierwszych fragmentów nowej produkcji telewizji publicznej.

 • Kraków Live Festival 2019: "Młody Bogusław Linda" powie ci, jak żyć

  ...humoru! "Przecież on wygląda jak młody Bogusław Linda" - powiedziała koleżanka stojąca obok i trudno było oprzeć się temu wrażeniu, zwłaszcza że Amerykanin okazał się być niezłym aktorem i znakomitym(...)Macklemore wrócił do Polski po przeszło trzech latach i - jak zapowiedział na koniec - zamierza tu jeszcze zajrzeć. Słowa rapera były jak miód na serce fanów, którzy na tę ponad godzinę zapomnieli...

 • Ile biorą za dzień pracy?

  Aktor za dzień zdjęciowy w serialu żąda aż 22 tysięcy złotych. Możliwe, że właśnie dlatego nie występuje nigdzie poza reklamami. Ostatnia serialową rolą Kondrata była postać Olgierda Halskiego w "Ekstradycji". Niestety było to już dziesięć lat temu. Bogusław Linda za grę w "I kto tu rządzi?" każe sobie płacić niewiele mniej, bo 17 tys. zł. "Kwota nie podlega negocjacjom" - zaznacza agentka aktora...

 • ​"Pan Tadeusz": Mija 20 lat od premiery filmu Wajdy

  ..."'Pan Tadeusz' to my, z naszym narodowym charakterem, z naszym narodowym językiem. Nic więcej. Ale to jest przecież wszystko" - wyznał przed laty w wywiadzie dla magazynu "Kino" reżyser Andrzej Wajda. Mija 20 lat od premiery filmu, który obejrzało w polskich kinach ponad 6 mln widzów.

 • "Dekalog" Kieślowskiego ma już 30 lat

  Żaden film w historii polskiego kina nie był przedmiotem tak wielkiego zainteresowania badaczy i krytyków, jak "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego - powiedział w rozmowie z PAP prof. Tadeusz Lubelski, krytyk i historyk kina. Dzieło Kieślowskiego ma już 30 lat.

 • Filmowe powroty po latach. Czy Polacy umieją to robić?

  ..."Miasteczko Twin Peaks", "Z Archiwum X", "Pełna chata", "Słoneczny patrol", "Doktor Who", "Prison Break" czy "Sabrina - nastoletnia czarownica" - to tylko kilka przykładów zagranicznych produkcji, które powróciły na małe lub duże ekrany po długiej przerwie. Jak ten nowy trend wygląda u nas? Lista polskich tytułów powracających po latach jest o wiele krótsza, w ostatnim czasie pomysłów na...

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

 • Władysław Pasikowski w RMF FM: Jak tylko skończę "Kuriera", zaczynam zdjęcia do "Psów 3"

  ..."Kurier" to historia inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Z brzmiącym w tle pytaniem o zasadność decyzji o wybuchu Powstania Warszawskiego. "Pytanie jest trochę o imponderabilia, ile warta jest wolność, niepodległość, ile warta jest nasza godność" - mówi w RMF FM Władysław Pasikowski. Z reżyserem rozmawia Katarzyna Sobiechowska-Szuchta.