• Informacje na temat:

  bogusław linda - jego dom

Artykuły na temat: bogusław linda - jego dom
 • Bogusław Linda: Spadam

  Bogusław Linda ( "Psy" , "Sara" ), najpopularniejszy polski aktor lat 90., od dawno nie zagrał w żadnym filmie. W niedawnym wywiadzie wyznał wprost, że czuje, iż spada. Być może antidotum na zastój w aktorskiej karierze ma być Warszawska Szkoła Filmowa, którą gwiazdor niedawno założył wspólnie z Maciejem Ślesieckim ( "Show" ).

 • Bogusław Linda zmiękczony

  Największy twardziel w historii polskiego kina? Czas zadać kłam stereotypowemu postrzeganiu Bogusława Lindy, na które aktor zapracował głównie występami w filmach Władysława Pasikowskiego. Z okazji 60. urodzin gwiazdora przypominamy jego bardziej zniuansowane role.

 • "Wielka rola" Bogusława Lindy?

  ...- Postanowiliśmy obsadzić go w takiej a nie innej roli i zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że jest to wyzwanie producenckie, reżyserskie i aktorskie - o roli Bogusława Lindy w obrazie "Trzy minuty. 21:37" mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej reżyser Maciej Ślesicki.

 • Linda w "I kto tu rządzi"

  ..."I kto tu rządzi" to nowy serial z udziałem Bogusława Lindy i Małgorzaty Foremniak, który pojawi się w Polsacie na wiosnę. Reżyserem sitcomu jest Maciej Ślesicki.

 • Jego piosnka

  ...wszyscy mieszkańcy gaszą światła w swoich domach. Jednak zamiast nagłego spadku zużycia energii, satelity zarejestrowały jej chwilowy, choć gwałtowny wzrost. Czy to cud? Nie, naukowcy nie wierzą w cuda(...), trzy historie. Wszystkie połączone według koncepcji Alejandro Gonzáleza Inárritu ("Amores Perros") sprzed dziesięciu lat. Gdybym przywołała w tym momencie trzecią część jego trylogii "Babel" zamiast...

 • "Powidoki": Ostatni film Andrzeja Wajdy na Blu-ray i DVD

  ..."Powidoki", ostatni film Andrzeja Wajdy z Bogusławem Lindą w roli Władysława Strzemińskiego, trafił właśnie na płyty Blu-ray i DVD.

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • Andrzej Wajda: Drugiego życia się nie dostaje

  W styczniu 2017 roku na ekrany polskich kin trafi nowy film Andrzeja Wajdy "Powidoki" - opowieść o tym, jak komunistyczna władza zniszczyła niepokornego człowieka. Produkcja jest historią malarza Władysława Strzemińskiego, związanego z awangardą dwudziestolecia międzywojennego w Polsce. Wajda od razu wiedział, że zagra go Bogusław Linda. "Jeżeli istnieje jakiś moment 'natchnienia' w pracy...

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • "Są takie chwile, kiedy gram dzień w dzień"

  Małgorzata Foremniak znana jest przede wszystkim dzięki kreacji Zosi w serialu "Na dobre i na złe". Aktorka ostatnio sprawdzała się także w fabule w "Świadku koronnym". Teraz pracuje jednoczesnie na planie trzech seriali, w tym w najnowszym sitcomie "I kto tu rządzi?", gdzie razem z Bogusławem Lindą testuje swój komediowy talent. O pracy na planie "I kto tu rządzi?", o swojej postaci...