• Informacje na temat:

  bogusław linda rodzina

Artykuły na temat: bogusław linda rodzina
 • Szukanie w sobie prawdy i człowieczeństwa, powrót do dzieciństwa i dawnych przyjaźni, a także do otwartości i szczerości to - według Bogusława Lindy ( "Sezon na leszcza" ) - główne tematy filmu "Jasne błękitne okna" w jego reżyserii. Bohaterkami są dwie kobiety. We wtorek, 9 maja, Linda opowiadał o pracy nad swym czwartym już filmem.

 • Skandal wokół filmu z Lindą!

  Pijany żołnierz sikający na portret marszałka Rydza-Śmigłego. Obrońcy Westerplatte biegający nago pod ostrzałem Niemców. To niektóre sceny zawarte w scenariuszu filmu "Tajemnica Westerplatte", w którym główną rolę ma zagrać Bogusław Linda. Czy powstaje antypolska produkcja?

 • "Planeta Singli 3": Nowi bohaterowie na plakacie

  Tego jeszcze nie było! Trzecia część ulubionej komedii Polaków już za dwa miesiące w kinach! Na ekranie oprócz znanych i lubianych bohaterów serii pojawią się kolejne gwiazdy: Bogusław Linda, Borys Szyc i Maria Pakulnis. Prezentujemy oficjalny plakat idealnego filmu na Walentynki 2019 - "Planeta Singli 3" w kinach od 8 lutego.

 • "Powidoki": Ostatni film Andrzeja Wajdy na Blu-ray i DVD

  ..."Powidoki", ostatni film Andrzeja Wajdy z Bogusławem Lindą w roli Władysława Strzemińskiego, trafił właśnie na płyty Blu-ray i DVD.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • "Totem": Kobiety, które widziały za dużo

  Raperzy Sobota i Popek oraz córka Bogusława Lindy - Aleksandra - pojawią się na kinowym ekranie w filmie Jakuba Charona "Totem". Obraz trafi do kin 24 listopada.

 • "Totem": Polscy raperzy grają gangsterów

  Raperzy Sobota i Popek oraz córka Bogusława Lindy - Aleksandra - pojawia się na kinowym ekranie w filmie Jakuba Charona "Totem". Obraz trafi do kin 24 listopada.

 • "Owoce miłości" czyli "Dzień dobry Krzysiu"

  Sobota, 15 września, jest ostatnim dniem festiwalowym. Widzowie obejrzeli dwa ostatnie filmy, biorące udział w konkursie: "Owoce miłości" Marka Żydowicza i "Sezon na leszcza" w reżyserii Bogusława Lindy.

 • Telewizja: Inwazja glin

  ..."Szykuje się inwazja nowych telewizyjnych kryminalnych seriali. W TVP startuje od niedzieli policyjny serial z Bogusławem Lindą . A następne już się kręcą, także w Polsacie. Czy to nowa moda? Skąd taki popyt na polskie kryminały?" - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Monika Kuc.

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

Zdjęcia na temat: bogusław linda rodzina
Dyskusje na temat: bogusław linda rodzina