• Informacje na temat:

  bogusława sobczuka aktor

Artykuły na temat: bogusława sobczuka aktor
 • Aktor oskarżony o pedofilię

  Przed krakowskim sądem ruszył w środę ponowny proces aktora Bogusława Sobczuka, oskarżonego o przestępstwa seksualne wobec dziecka. To trzeci proces w tej sprawie: w pierwszym oskarżony został skazany na dwa lata więzienia, w drugim uniewinniony od jednego zarzutu.

 • Znany aktor skazany za molestowanie syna

  Na osiem miesięcy w zawieszeniu na trzy lata skazał w czwartek krakowski sąd aktora, konferansjera i dziennikarza Bogusława Sobczuka za przestępstwo seksualne wobec syna. Wyrok jest nieprawomocny.

 • Jerzy Stuhr kończy 70 lat

  Aktor, reżyser i pedagog Jerzy Stuhr, odtwórca ról Filipa Mosza w "Amatorze", Lutka Danielaka w "Wodzireju" i Maksa w "Seksmisji", kończy we wtorek 70 lat.

 • Jerzy Stuhr trafił do szpitala

  ..."Najnowsze wieści są takie, że 73-letni mężczyzna znajduje się teraz w szpitalu. Jego przyjaciel Jerzy Radziwiłowicz, podał do wiadomości, że przyczyną złego stanu aktora był prawdopodobnie wylew(...) poniedziałek. Aktor miał trafić tam z Nowego Targu, gdzie spędzał weekend - potwierdziła "Gazecie Wyborczej" żona Jerzego Stuhra, Barbara. We wrześniu 2011 roku Jerzy Stuhr trafił do szpitala, gdzie...

 • Jerzy Stuhr: Nie czas na emeryturę

  ...bawi i ciekawi. Tyle jest jeszcze ról, które chciałby zagrać... Minęło półtora roku odkąd Jerzy Stuhr (65 l.) publicznie przyznał się do choroby nowotworowej. Akt odwagi aktor tłumaczył tym, że chciałby dodać sił chorym, którzy nadal muszą walczyć. Choć ostatnie wyniki badań kontrolnych aktora napawają optymizmem, tak trudne doświadczenie pozostawiło jednak trwały ślad. Na przykład musi odmawiać...