• Informacje na temat:

  bohaterka julia

Artykuły na temat: bohaterka julia
 • "Pretty Woman": Bohaterka Julii Roberts miała umrzeć

  Bohaterka Julii Roberts z filmu "Pretty Woman" w oryginalnej wersji scenariusza umiera z przedawkowania narkotyków - ujawnił producent obrazu Jeffrey Katzenberg.

 • "BrzydUla" wraca po latach. Jak będzie wyglądać główna bohaterka?

  To już pewne. "BrzydUla" powraca po ponad dekadzie przerwy z nowym sezonem. Stacja TVN opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie głównej bohaterki. Jak będzie wyglądać Julia Kamińska w nowych odcinkach?

 • Julia Pietrucha: Jej bohaterka zginie?

  Julia Pietrucha udziela wywiadu na temat swojej najnowszej akcji promocyjnej. To jednak tylko kadr z serialu "Galeria".

 • "Julia": Bohaterka Żmudy się nie zmienia

  W Krakowie powstaje kolejny, ostatni już, sezon serialu "Julia". W studio na obrzeżach Krakowa, gdzie producenci odtworzyli najbardziej urokliwe zakątki miasta, praca potrwa jeszcze tylko do końca października.

 • Julia Wróblewska opowiedziała o pocałunku z Rafałem Szatanem

  Julia Wróblewska była w poniedziałek, 1 czerwca, gościem instagramowego programu Joanny Koroniewskiej oraz Macieja Dowbora. Podczas rozmowy opowiadała o kulisach pracy na planie serialu "M jak miłość", w którym gra postać Zosi. Wróblewska wróciła wspomnieniami do wątku, w którym jej bohaterka ma romans ze starszym mężczyzną, którego grał Rafał Szatan.

 • Julia Kijowska: Między tragedią i namiętnością

  Przy okazji pracy nad filmem "Żelazny most", Julia Kijowska musiała zrozumieć świat śląskich kobiet, które są żonami górników. Życie jej bohaterki komplikuje romans z przyjacielem męża, a później katastrofa w kopalni.

 • Julia Wieniawa córką gangstera

  Julia Wieniawa jest zachwycona współpracą z Patrykiem Vegą. Twierdzi, że reżyser bardzo wspierał ją w czasie pracy na planie "Kobiet mafii" i zależało mu, aby dobrze wypadła w swojej roli. Julia Wieniawa podkreśla, że jej bohaterka znacznie różni się od niej samej, dzięki wyobraźni i obserwacji ludzi z różnych środowisk udało jej się jednak bez trudu wejść w tę rolę.

 • Julia Kamińska księżniczką

  Roszpunka to długowłosa bohaterka jednej z najbardziej znanych spośród baśni braci Grimm. Prawdziwie długowłosa, bo jej włosy ciągną się metrami! Niedługo przemówi głosem Julii Kmińskiej.

 • Julia Kijowska: Poza granicę komfortu

  ...- Nie byliśmy gotowi, żeby rzucić wszystko i iść z pomocą do obozów na granicach Europy. Chcieliśmy dalej cieszyć się naszą kawą i zadbaną dzielnicą, w której mieszkamy (...) Chcieliśmy jednak uczciwie wyjść poza granice własnego komfortu i zmierzyć się, po swojemu, z dramatem, który dzieje się na naszych "zamkniętych" oczach - aktorka Julia Kijowska opowiada o osobistym projekcie filmowym "Via...

 • "Julia": Skandal na ślubie

  W sali ślubów krakowskiej Willi Decjusza grana przez Julię Rosnowską tytułowa bohaterka serialu "Julia", postanowiła powiedzieć "tak" Maćkowi (Michał Lewandowski).

Zdjęcia na temat: bohaterka julia
Wideo na temat: bohaterka julia
Dyskusje na temat: bohaterka julia