• Informacje na temat:

  bohaterka spotu

Artykuły na temat: bohaterka spotu
 • Keira w kampanii przeciwko przemocy

  W trwającym dwie minuty filmie dla organizacji charytatywnej Women's Aid bohaterka jest bita przez swojego partnera. Rzecz dzieje się po jej powrocie z planu filmowego. Na koniec kamera omiata pusty plan ze skuloną na podłodze Kinghtley, i pojawia się napis: "Czy nie czas, żeby ktoś zawołał: cięcie?". Materiał wyreżyserował Joe Wright, który pracował z Knightley przy filmie "Pokuta". Zarówno...

 • Dakota Johnson wstępuje do ISIS

  Nazwisko gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Dakoty Johnson, nie schodzi głównych stron internetowych portali. Tym razem 25-latka wzbudziła kontrowersje występem w skeczu w programie "Saturday Night Live".

 • Karol Okrasa nadal będzie reklamował popularną sieć dyskontów! Pascal Brodnicki popadł w niełaskę?!

  Serwis "Wirtualne Media" nieoficjalnie dowiedział się, że Karol Okrasa (37 l.) nadal będzie twarzą popularnej sieci sklepów.

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Netflix: Nowe sezony, trailery i daty premier

  "Iron Fist" nie jest jedyną nowością jaka pojawi się w ofercie Netflixa w najbliższym czasie. W środę streamingowy gigant ogłosił daty premier kolejnych sezonów swoich sztandarowych produkcji oraz kilku nowości.

 • Shailene Woodley: Jak uratować świat i pozostać sobą

  Shailene Woodley ma 23 lata i naprawdę chce uratować świat. Nie tylko samodzielnie wyrabia własne ekologiczne mydło - regularnie przypomina też swoim fanom, by na co dzień schylali się po śmieci, które zauważą na ulicy, a dziennikarzom przy każdej możliwej okazji wyjaśnia tajniki kompostowania.

 • Kamila Baar odchodzi z "Na dobre i na złe"?!

  Tygodnik "Na Żywo" donosi, że Kamilla Baar (35 l.) prawdopodobnie zniknie z serialu „Na dobre i na złe”. Przez tę decyzję jej serialowy partner też może stracić pracę.

 • Cała Polska tańczy

  Uznany twórca animacji Tomasz Bagiński ("Katedra") oraz choreograf Agustin Egurrola (juror programu "You Can Dance") są współtwórcami spotu reklamującego polską prezydencję w Unii Europejskiej. Pierwszy publiczny pokaz filmu odbędzie się 1 lipca.

 • Natalia Oreiro: Mogłabym być Polką!

  Utalentowana i skromna. Choć ma wiele talentów, przyznaje, że zupełnie nie radzi sobie w kuchni. Uwielbia Polskę, choć nigdy nie spodziewała się, że będzie sławna po drugiej stronie globu. Już od 22 października ponownie będzie można ją oglądać w "Zbuntowanym aniele" (emisja na antenie TV Puls). Tymczasem sprawdźcie, jaka naprawdę jest Natalia Oreiro!

 • Lara Croft i Pepsi

  Lara Croft, bohaterka komputerowej gry "Tomb Raider", przeniesionej właśnie na duży ekran, będzie promować Pepsi w najnowszej kampanii reklamowej tego słynnego napoju. Szefowie koncernu podali, iż Angelina Jolie, wcielająca się w postać bohaterki, wystąpi w co najmniej kilku spotach reklamowych.

Wideo na temat: bohaterka spotu
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Czarownica

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" - Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego...