• Informacje na temat:

  bohema

Artykuły na temat: bohema
 • Gedz "Bohema": Gedziula masakruje Fabijańskiego

  ...wielu rzeczy, których Fabijański najwyraźniej nie słyszał, znajduje się "Bohema" Gedza. I właściwie ona sama wystarczy, żeby się z gościem krwawo rozprawić. Ból, żal i sprzeciw - również względem(...) terkotania przeskakuje nie wiadomo po co na dziki wrzask, przy okazji gruzując sobie numer. To jest zniuansowana, w pełni świadomie robiona muzyka. Co ważne, "Bohema" nie jest tak smutna jak...

 • Wilki: Dlaczego "Bohema"

  Pierwszy singel promujący nową płytę Wilków, zatytułowany "Bohema", zyskał już sporą popularność. Na płycie znajduje się jeszcze kilka potencjalnych przebojów, jak choćby "Fajnie, że jesteś", "Przepraszam Cię" czy "Niech mówi serce". O tym, w jaki sposób Wilki dokonały wyboru utworu na pierwszego singla, w wywiadzie dla INTERIA.PL opowiada Robert Gawliński.

 • Bohema i Muniek: Będzie klip

  Informowaliśmy już o nowej wersji piosenki "Tell Me Who You Are" grupy Bohema, w której gościnnie zaśpiewał Muniek Staszczyk z T.Love. Piotr Lipka, wokalista Bohemy, zapowiada nam, że powstanie do niej teledysk.

 • Bohema: Etykietka na potrzeby mediów

  Gościem poniedziałkowej (12 czerwca) CZATerii byli wokalista Piotr Lipka i perkusista Bartek Peciakowski, członkowie zespołu Bohema. Grupa pod koniec maja wydała drugi album zatytułowany "Santi Subito" i z tej okazji na stronach INTERIA.PL odbyła się rozmowa Bohemy z fanami. Poniżej możecie przeczytać fragmenty wypowiedzi muzyków na różne tematy, które interesowały internautów.

 • Bohema: Uczyć się na dobrych piosenkach

  Za sprawą wydanej pod koniec maja płyty "Santi Subito" zrobiło się nieco głośniej o grupie Bohema, grającej gitarowego rocka spod znaku nowej rockowej rewolucji, której symbolami są takie formacje jak Franz Ferdinand, The Hives, czy The Strokes. Piotr Lipka i Piotr Czajer, odpowiednio wokalista i gitarzysta Bohemy, zdradzili INTERIA.PL, że mają już pomysły na nowe nagrania.

 • Leepeck debiutuje (teledysk "One Step Down")

  Pod szyldem Leepeck debiutuje Piotr Lipka, wokalista nieistniejącej już warszawskiej grupy Bohema.

 • Leepeck: Wyprawa w przeszłość (płyta "Borderline")

  Do sklepów trafiła płyta "Borderline", którą pod szyldem Leepeck debiutuje Piotr Lipka, wokalista nieistniejącej już warszawskiej grupy Bohema.

 • Wilki: Radiowa premiera

  Fani Wilków wreszcie będą mogli posłuchać nowej piosenki zespołu. Utwór "Bohema" pojawi się na antenie RMF FM w najbliższy piątek, 24 września.

 • Gawliński: "Wolność i sztuka"

  Robert Gawliński, lider Wilków, opowiedział nam o nowej piosence swego zespołu, zatytułowanej "Bohema". Radio wa premiera utworu odbyła się 24 września, a cały album "Watra" ukaże się 6 listopada.

 • The Ataris w Warszawie

  ...9 marca w warszawskim klubie "Proxima" zagra amerykańska formacja The Ataris, najbardziej znana z przeróbki pochodzącej z repertuaru Dona Henleya kompozycji "The Boys Of Summer". Przed występem gwiazdy publiczność rozgrzewać będzie polska grupa Bohema.

Dyskusje na temat: bohema