• Informacje na temat:

  bohosiewicz z mamą

Artykuły na temat: bohosiewicz z mamą
 • Maja Bohosiewicz zaręczona?!

  Maja Bohosiewicz (25 l.) pochwaliła się pierścionkiem. Fani gratulują!

 • Maja Bohosiewicz: Uzależniona od adrenaliny

  Show "Twoja twarz brzmi znajomo" to program wymyślony jakby dla niej - Maja Bohosiewicz może tu pokazać pełnię swoich możliwości!

 • Maja Bohosiewicz wkrótce zostanie mamą!

  Maja Bohosiewicz (25 l.) dawała swoim fanom znać, że wiele się u niej ostatnio dzieje i wkrótce zostanie mamą, ale mało kto w to uwierzył. Aktorka ma bowiem świetną, wysportowaną sylwetkę i nie widać ciężarnych zaokrągleń. Okazuje się jednak, że takie wrażenia mogą być mylące i Maja rzeczywiście jest w ciąży!

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Sonia Bohosiewicz w obronie dzieci

  Wciąż zaskakuje! A może nie. Fakt, że Sonia Bohosiewicz (43 l.) zabiera głos w ważnych sprawach, nie powinien dziwić. Głos znanych artystów powinien być odbierany jako coś normalnego. Bo ma większą słyszalność i moc rażenia.

 • Oglądalność: "Superstarcie" idzie na dno

  Nowy program TVP - "Superstarcie" - ma fatalne wyniki oglądalności. Wydaje się, że już nic nie uratuje tego formatu.

 • Kondrat, Wojewódzki, Bohosiewicz, Rozenek, Cichopek - co robią poza sceną i ekranem?

  ...pieniądze. Maja Bohosiewicz - Kwaśniewska Smykałką do prowadzenia biznesu wykazuje się także Maja Bohosiewicz. W 2015 roku aktorka otworzyła kwiaciarnię z flowerboksami, czyli bukietami(...) Marcinem Hakielem otworzyła szkołę tańca, potem zaczęła wydawać książki poradnikowe o tym, jak być sexy mamą. Założyła również bloga. Obecnie jest ambasadorką marki zabawek i autorką kolekcji pościeli...

 • Maciej Stuhr: Trzy łóżkowe sceny

  Jerzy Stuhr gra starszego, a jego syn Maciej młodszego - Jana Bratka, głównego bohatera filmu "Obywatel", pokazanego premierowo we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Maja Bohosiewicz pokazała brzuszek!

  Wygląda na to, że plotki o drugiej ciąży Mai Bohosiewicz (26 l.) nie były wyssane z palca!

 • Jerzy Stuhr odmładza się przez perukę

  Jaki jest Jerzy Stuhr bez cenzury? Luz, dystans, autoironia i gotowy żart w każdej sytuacji. Takiego kochają go Polacy od czasu "Seksmisji". Zobaczcie jak zaraża energią innych!

Zdjęcia na temat: bohosiewicz z mamą
Wideo na temat: bohosiewicz z mamą
 • "Większość mężczyzn to kretyni!"

  Maja Bohosiewicz dobrze rozumie swoją bohaterkę, Anitę, w którą wciela się w serialu "Julia": - Mam podobne doświadczenia! Większość mężczyzn to kretyni Niełatwo jest spotkać inteligentnego i dobrego człowieka, który przy okazji będzie facetem...

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

Dyskusje na temat: bohosiewicz z mamą