• Informacje na temat:

  bokser przemek saleta

Artykuły na temat: bokser przemek saleta
 • Przemysław Saleta: Jednak wolę boks

  ...8 października telewizyjną premierę będzie miał najnowszy program stacji National Geographic "Przemek Saleta: Najcięższe zadania". Były bokser sprawdzi się w zupełnie nowych dla siebie zawodach.

 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Saleta powalczy w rytmie hip hopu

  W sobotę (23 lutego) w hali Ergo Arena w Gdańsku odbędzie się ostatnia walka Przemysława Salety, który na ringu zmierzy się z Andrzejem Gołotą. Z tej okazji ToMZeT zaproponował bokserowi nagranie specjalnego utworu. Saleta przystał na propozycję rapera i tak powstał kawałek "Fighter". "Zaczęło się od tego, że Przemkowi spodobał się utwór '3 strony świata'. W klipie do tego utworu, w którym...

 • Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  Ten film zapewnił mi jedno z najbardziej emocjonujących przeżyć w moim życiu - o roli Przemka w obrazie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie" opowiada Szymon Bobrowski.

 • Gadżety Przemysława Salety

  Miał prowadzić show "Fort Boyard", wybrano Roberta Gonerę. Przemysław Saleta dostał jednak nową propozycję - niedługo w Polsacie wystartuje program "Gadżety Salety".

 • Przybylska: Wykazać się i wygrać

  Rozumiem Ewę w jej wyborach - tak o swojej bohaterce mówi Anna Przybylska, kreująca postać żony Przemka (Szymon Bobrowski), w filmie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie".

 • Zamienili lodowisko na ring

  Przemysław Saleta oraz jego partnerka z telewizyjnego show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Agata Rosłońska zmienili na chwilę dyscyplinę i przenieśli się do sali bokserskiej. To ciekawa odmiana - zauważa "Fakt".

 • Prokop i Wellman w serialu

  B27 rozsiądzie się więc na wygodnych kanapach ramię w ramię z prowadzącymi - Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. Nawet nasz sławny bokser - Przemek Saleta z szacunkiem pogratuluje Darkowi podopiecznych. Syn Darka - Patryk (Alan Andersz), po coraz częstszych wyskokach, wylatuje ze szkoły. Rodzina postanawia interweniować. Znajdują dla niego nowe, oryginalne miejsce, w którym proces kształcenia...