• Informacje na temat:

  bokser tvn

Artykuły na temat: bokser tvn
 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Jaki padł wynik?

  W niedzielę (9 września) na stadionie Legii w Warszawie odbył się kolejny charytatywny mecz piłkarski stacji TVN. Po raz drugi rywalem była reprezentacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W składzie drużyny Jurka Owsiaka pojawili się m.in. znani muzycy.

 • "Pułapka": O czym będzie nowy serial TVN?

  W jesiennej ramówce stacji TVN znajdą się dwa nowe seriale - kryminały "Pułapka" i "Pod powierzchnią". Prace na planie pierwszej produkcji rozpoczęły się już 9 maja. Główną rolę w "Pułapce" zagra Agata Kulesza.

 • "Prawdziwe historie" w TVN

  Nowy cykl filmów fabularnych - "Prawdziwe historie" - zadebiutuje na antenie TVN już 30 września! mają to być "opowieści o zwykłych ludziach postawionych wobec niezwykłych wyzwań". na pierwszy ogień - "Krzysztof", opowiadający o porwaniu syna znanego przedsiębiorcy - Krzysztofa Olewnika.

 • Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Kto w składzie drużyny Jurka Owsiaka?

  ...9 września na stadionie Legii w Warszawie odbędzie się charytatywny mecz piłkarski TVN, który po raz drugi zmierzy się z reprezentacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W składzie drużyny Jurka Owsiaka pojawią się m.in. znani muzycy.

 • "Mamy Cię!" zniknie z ramówki TVN-u

  Wiosenna nowość TVN-u - "Mamy Cię!" - nie pojawi się w jesiennej ramówce stacji - poinformował "Fakt".

 • Edyta Górniak w programie "Agent - Gwiazdy". Kto jeszcze w show TVN?

  Od 2016 r. TVN emituje program "Agent - Gwiazdy" , do którego produkcja zaprasza celebrytów, sportowców, aktorów, muzyków i gwiazdy telewizji. Show prowadzi Kinga Rusin , która już oficjalnie(...) Littlemooonster96 , laureat "Masterchefa" Damian Kordas , aktorka Viola Kołakowska (była partnerka Tomasza Karolaka), były bokser Andrzej Gołota , Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz , aktorka Zofia...

 • Co TVN przygotował na wiosnę?

  W Centrum Nauki Kopernik w poniedziałek, 7 lutego, odbyła się konferencja prezentująca wiosenną ramówkę TVN. Stacja od lutego dołączy do programu kilka nowości.

 • "Ameryka Express 2": Daria Ładocha o zastąpieniu Agnieszki Woźniak-Starak

  W drugiej edycji programu TVN "Ameryka Express" poznamy nową prowadzącą, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Na ekranie w nowej roli zadebiutuje Daria Ładocha, która na swoim koncie ma wygraną w innej produkcji TVN o nazwie "Agent - Gwiazdy". Jak poradzi sobie z nowym zadaniem? Czy będzie brała przykład z poprzedniczki? ​

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

Zdjęcia na temat: bokser tvn
Wideo na temat: bokser tvn
 • Brat Osi Ugonoh ćwiczy do "Tańca z gwiazdami"! Wygra z Romanowską?

  Izu Ugonoh jest jedną z "gwiazd" najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Bokser wagi ciężkiej przede wszystkim znany jest z tego, że jest bratem Osi Ugonoh, zwyciężczyni "Top Model" w TVN. Co ciekawe, czarnoskóry przystojniak okazał się lepszy od wielu bardziej znanych celebrytów z Bożenką z "Klanu" na czele i wciąż utrzymuje się w programie. Zobaczcie jak Izu i Hania trenują jive’a, którego

 • Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep nerki

  26 października obchodzony był Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. W studiu programu Przemysław Saleta wraz z córką Nicole opowiedzieli o trudnej codzienności w oczekiwaniu na dawcę. Córka boksera czeka na trzeci już przeszczep nerki. (Dzien dobry TVN/x-news)