• Informacje na temat:

  bon iver grammy 2012

Artykuły na temat: bon iver grammy 2012
 • Piękny teledysk Bon Iver

  Dowodzony przez Justina Vernona amerykański zespół Bon Iver zaprezentował wyjątkowy teledysk do nowego singla "Towers".

 • Open'er: Przyjedzie podwójny laureat Grammy

  Podwójny tegoroczny laureat nagrody Grammy Bon Iver to kolejna gwiazda Open'er Festival 2012. W Gdyni zagrają także raper Wiz Khalifa, projekt Bat For Lashes i zespół Friendly Fires.

 • Grammy 2012: Znamy nominowanych!

  Kanye West, Adele, Foo Fighters i Bruno Mars otrzymali najwięcej nominacji do przyszłorocznych nagród Grammy, nazywanych muzycznymi Oscarami.

 • Grammy 2012: Powrót Adele, triumf Foo Fighters

  Aż 11 statuetek Grammy podzieli między siebie Adele i grupa Foo Fighters. Niedzielna (12 lutego) gala odbyła się w cieniu tragicznej śmierci Whitney Houston.

 • Open'er 2012: mgła // piękno

  Gęsta mgła, która po raz pierwszy zawitała na Open'era w jego 11-letniej historii, spotęgowała metafizyczne doznania wywołane przez czwartkowe koncerty na festiwalu.

 • Open'er 2012: Blur nie będzie, ale...

  Bloc Party, Public Enemy, Janelle Monáe, Gogol Bordello i Katarzyna Nosowska - to kolejni ogłoszeni przez Mikołaja Ziółkowskiego artyści tegorocznej, 11. edycji Open'er Festival w Gdyni.

 • Kolejne gwiazdy Open'er: Folk, elektronika, indie i chillwave

  Multiplatynowe "Sigh No More" Mumford & Sons oraz nowe wydawnictwo Orbital, to kolejne płyty, których fragmenty usłyszymy na Open'er Festival 2012 (4-7 lipca). W Gdyni wystąpią również The Maccabees oraz ulubieniec blogosfery Toro y Moi.

 • Dawid Podsiadło na Open'erze!

  Objawienie polskiej sceny muzycznej dołącza do składu Open'er Festival 2013 w trybie "last minute". Organizatorzy ogłosili również, że oprócz Dawida Podsiadły na festiwalowych scenach zobaczymy także Miguela, Lao Che i Ptaki.

Wideo na temat: bon iver grammy 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...