• Informacje na temat:

  bon jovi gdańsk

Artykuły na temat: bon jovi gdańsk
 • Bon Jovi w Polsce!

  19 czerwca na stadionie PGE Arena w Gdańsku odbędzie się koncert grupy Bon Jovi.

 • Bon Jovi potrafi

  7 stycznia ukazał się singel "Because We Can" grupy Bon Jovi, który zapowiada szykowany na wiosnę album "What About Now".

 • Bon Jovi: Scena rośnie

  54 metry szerokości i 28 metrów wysokości będzie miała scena, na której w środę (19 czerwca) w Gdańsku wystąpi zespół Bon Jovi.

 • Bon Jovi po raz pierwszy w Polsce. Biało-czerwony Gdańsk

  W środę (19 czerwca), na PGE Arena odbędzie się pierwszy koncert grupy Bon Jovi w naszym kraju.

 • Kulisy gdańskiego koncertu Bon Jovi

  19 czerwca na stadionie w Gdańsku wystąpi słynna rockowa grupa Bon Jovi. Organizatorzy ujawnili garść ciekawostek dotyczących tego koncertu.

 • Ira zagra przed Bon Jovi

  Zespół Ira, który właśnie wydał swój 10 studyjny album, wystąpi jako support przed koncertem Bon Jovi. Koncert odbędzie się 19 czerwca na stadionie PGE Arena w Gdańsku.

 • Bon Jovi w Gdańsku bez Richiego Sambory

  Zespół Bon Jovi ogłosił, że gitarzysta Richie Sambora nie pojedzie z grupą na europejską część trasy koncertowej formacji.

 • Bon Jovi: Rosół i mnóstwo owoców

  Rosół, mnóstwo owoców i specjalna odmiana grochu - to niektóre z życzeń kulinarnych członków grupy Bon Jovi, która wystąpi w przyszłą środę (19 czerwca) na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Będzie to pierwszy występ tej amerykańskiej gwiazdy rocka w Polsce.

 • Bon Jovi w Gdańsku z własną pralką

  Prawie 300 ręczników muszą przygotować organizatorzy koncertu Bon Jovi w związku z występem grupy na PGE Arenie w Gdańsku (19 czerwca 2013 roku).

 • Justin Timberlake w Gdańsku: Czego zażądał wokalista?

  19 sierpnia gwiazdor popu Justin Timberlake po raz pierwszy wystąpi w Polsce - na gdańskiej PGE Arenie. Do mediów trafiły co ciekawsze fragmenty długiej listy żądań artysty.

Wideo na temat: bon jovi gdańsk
 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...