• Informacje na temat:

  bonaszewski mariusz

Artykuły na temat: bonaszewski mariusz
 • Mariusz Bonaszewski: Widz uratował mu życie

  Mariusz Bonaszewski miał bardzo dużo szczęścia. Jego chorobę zauważył jeden z widzów, który jest lekarzem. Aktor grający obecnie w serialu "Przyjaciółki" musiał przejść skomplikowaną operację.

 • "Marszałek": Mariusz Bonaszewski roli Józefa Piłsudskiego

  Zakończyły się zdjęcia do spektaklu Teatru Telewizji "Marszałek" w reżyserii Krzysztofa Langa. W postać Marszałka Józefa Piłsudskiego wcielił się Mariusz Bonaszewski. Premiera w TVP1 planowana jest 4 grudnia o godz. 20.25

 • "Marszałek": Mariusz Bonaszewski w roli Józefa Piłsudskiego

  W przeddzień 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego, 4 grudnia, Teatr Telewizji zaprasza na premierę "Marszałka" Wojciecha Tomczyka w reżyserii Krzysztofa Langa. W rolę Piłsudskiego wcielił się Mariusz Bonaszewski. Emisja spektaklu o godz. 20.25 w TVP1.

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

 • Mariusz Bonaszewski: Mężczyzna bardzo długodystansowy

  ...serialu "Przyjaciółki". Mariusz Bonaszewski nie ma nic przeciwko temu wizerunkowi. Nigdy nie należał do tych, co uśmiechają się na zawołanie, a kiedy wali się świat udają, że nic się nie dzieje. Jego żywiołem jest ogień - energiczny, głośno mówi, dużo gestykuluje, lubi być w nieustannym ruchu. Wszędzie go pełno, wzbudza żywe zainteresowanie w towarzystwie. - Niebywała energia Mariusza wciąż...

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  Spotykamy się w wyjątkowym dniu - "Ida" zdobyła właśnie Oscara... Mariusz Bonaszewski: - Obserwuję to jak sen. To się nie stało nagle, bo ten film dostał kilkanaście nagród wcześniej, ale i tak to jakoś spadło na nas. Część ludzi jest tak oszołomiona, że aż wściekła, bo pewnie uważają, że "Ida" zabiera im szanse na Oscara na całą wieczność. Ale to cmokanie, takie zdanka w stylu: "Mojego serca...

 • Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski: Ślub po 16 latach

  Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski są jedną z najbardziej tajemniczych i najciekawszych polskich aktorskich par. Właśnie świętują 17-lecie swojego związku i pierwszą rocznicę... ślubu.

 • Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski: Życie pod prąd

  Dla wielu kobiet jest ideałem mężczyzny. Gdy się go ogląda w serialu "Przyjaciółki", żadna z pań nie ma wątpliwości, że kochać potrafi. Mariusz Bonaszewski od prawie 20 lat związany jest z Dorotą Landowską, jedną z najciekawszych i najpiękniejszych polskich aktorek.

 • Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu "Zawsze warto"

  Podczas kręcenia jednej ze scen na planie serialu "Zawsze warto" doszło do wypadku. W scenie brała udział Julia Wieniawa i Mariusz Bonaszewski.

 • Fronczewski z Medalem Gloria Artis

  Aktorzy: Piotr Fronczewski i Mariusz Bonaszewski zostali odznaczeni medalem Gloria Artis przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego na poniedziałkowej gali wręczenia nagród Teatru Polskiego Radia. Wielkim Splendorem uhonorowani zostali: Mariusz Bonaszewski i Maria Pakulnis.

Zdjęcia na temat: bonaszewski mariusz
Wideo na temat: bonaszewski mariusz
 • Mariusz Bonaszewski o wypadku na planie serialu "Zawsze warto"

  Podczas kręcenia jednej ze scen na planie serialu „Zawsze warto” doszło do wypadku. W scenie brała udział Julia Wieniawa i Mariusz Bonaszewski. Jak wspomina aktor w wywiadzie dla Polsat News, tego dnia doszło do niebezpiecznego wydarzenia - niechcący zahaczył o kolczyk Julii Wieniawy i rozerwał jej całe ucho. Polała się więc krew, ale ujęcia musiały być kontynuowane. - Zupełnie niechcący

 • "Pierwsza miłość": Nasze pierwsze porwanie

  W Wadlewie pojawia się elegancki mężczyzna – Sambor Leszczyński (Mariusz Bonaszewski). Ma poważny problem, bo z powodu awarii samochodu spóźni się do filharmonii, gdzie ma dyrygować orkiestrą. Malwina ratuje sytuację i zawozi go do Wrocławia. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.