• Informacje na temat:

  bończyk olga dzieci

Artykuły na temat: bończyk olga dzieci
 • Olga Bończyk o Zbigniewie Wodeckim: Kochał życie i dzielił się nim z innymi

  ..."Raz mi powiedział: 'Szkoda, że nie spotkaliśmy się wcześniej'" - wspomina Olga Bończyk wywiadzie udzielnym na planie odcinka specjalnego programu "Jaka to melodia?" dedykowanego Zbigniewowi Wodeckiemu. I dodaje: "Bardzo dużo mieliśmy wspólnych, artystycznych planów na przyszłość. To wszystko już się nie zdarzy, ale zawsze w sercu będę miała jego rozpalone oczy i gdzieś tam wierzę, że Zbyszek...

 • Olga Bończyk: Rozumiem problemy niepełnosprawnych

  Całe życie staram się spłacać dług wobec moich rodziców - mówi Olga Bończyk. Twierdzi, że swój artystyczny rozwój zawdzięcza w dużej mierze właśnie im. Wychowywana przez głuchoniemą parę gwiazda poznała problemy i troski osób niepełnosprawnych. Dzięki temu dzisiaj może efektywnie pomagać ludziom pokrzywdzonym przez los.

 • Olga Bończyk wysyła "Listy z daleka"

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać sześciu utworów z właśnie wydanej płyty "Listy z daleka" popularnej aktorki Olgi Bończyk ("Na dobre i na złe"), pamiętanej także z programu "Jak oni śpiewają".

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  ..."Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • Czytała dzieciom bajki

  Olga Bończyk, aktorka i piosenkarka, spotkała się w czwartek, w przeddzień Dnia Dziecka, we Wrocławiu z małymi pacjentami Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Aktorka czytała dzieciom bajki, które - na swojej ostatniej płycie - nagrała zmarła w 2006 roku Danuta Rinn.

 • Teatr - pasja rodzinna

  Olgę Bończyk, Joannę Żółkowską, Cezarego Żaka, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Annę Dereszowską i Dariusza Kordka będzie można zobaczyć na scenie podczas 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Rodzinnych "Teatr - pasja rodzinna", który rozpoczyna się w poniedziałek w Pile (Wielkopolskie).

 • Górniak bez honorarium

  To był wieczór spełnionych dziecięcych marzeń. Gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" prezentowały swoje wokalne umiejętności specjalnie dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat. Tym razem stawką w grze był dziecięcy uśmiech i Statuetka Serca. Na rzecz dzieci ze swojego honorarium zrezygnowała Edyta Górniak.

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  Ponad 25 gwiazd wszystkich edycji "jak Oni śpiewają" na jednej scenie? W sobotnim odcinku show, który poświęcony będzie dzieciom, zobaczymy wszystkich zwycięzców programu, a także jurorów, którzy zdecydowali się wspólnie wykonać jeden utwór.

 • Duety w "jak Oni śpiewają"

  Wystąpią między innymi Olga Bończyk z Robertem Rozmusem w piosence "Prócz ciebie nic". Rzadko oglądana w telewizji Jolanta Fraszyńska zaśpiewa z Kacprem Kuszewskim przebój Andrzeja Rosiewicza "Czy czuje pani cza-czę?". Joanna Jabłczyńska wystąpi z młodą gwiazdą programu "Duże dzieci" - Jadzią Nalepą ("Być kobietą"), a Krzysztofa Respondka będzie wspierał wokalnie Maciej Dowbor. Ciekawie zapowiada...

 • "Prawo Agaty": Bohaterka Dygant w ciąży?

  ...swojego męża Wojtka (Tomasz Karolak), oraz Tulińskiej (Olga Bończyk), która złożyła Gawronowej propozycję reprezentowania jej w sprawie rozwodowej. W każdym odcinku 6. serii - podobnie jak we wszystkich(...)- W życiu Agaty pojawi się dziecko - wyjawiła Dygant w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Artystki opowiedziały także, jak się poznały. - Kupiłyśmy stado kóz dla dzieci w Afryce. Potem długo się nie...