• Informacje na temat:

  boniecki

Artykuły na temat: boniecki
 • Nergal poróżnił duchownych!

  Temat wokalisty Behemotha powraca. Bp Wiesław Mering upomniał ks. Adama Bonieckiego za słowa, które ten wypowiedział w obronie Adama Darskiego .

 • Myly Ludzie z muzykiem Clawfinger (nowa płyta "180 R'nR')

  W lutym 2015 roku swój drugi album wyda pochodzący z Chełma zespół Myly Ludzie. Ostatecznym brzmieniem materiału zajął się Jocke Skog, klawiszowiec nieistniejącej już szwedzkiej grupy Clawfinger.

 • Marzą o drugim dziecku

  Joanna Orleańska, czyli Weronika Leszczyńska z "Licencji na wychowanie", wyznała niedawno, że nie wyobraża sobie życia bez męża, Pawła Orleańskiego, czyli Tadeusza Bonieckiego z "Linii życia".

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Ostatnia droga Andrzeja Łapickiego

  Andrzej Łapicki zostanie pochowany 27 lipca w rodzinnym grobowcu na stołecznych Starych Powązkach. Nabożeństwo żałobne, które w kościele św. Karola Boromeusza odprawi ksiądz Adam Boniecki, rozpocznie się o godzinie 13.00. Zmarły w minioną sobotę aktor spocznie obok swojego dziadka Antoniego Szerepy-Łapickiego i pierwszej żony Zofii Chrząszczewskiej. Przygotowaniami do pogrzebu zajmują się...

 • "Obiekt" nagrodzony na festiwalu w Sundance

  "Obiekt" w reżyserii Pauliny Skibińskiej otrzymał Nagrodę Specjalną Jury Filmów Krótkometrażowych na 37. Festiwalu Filmowym Sundance - najważniejszej imprezie kina niezależnego na świecie. Jest to pierwsza nagroda dla dokumentu Skibińskiej wyprodukowanego w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Hanna Śleszyńska: Ludzie w Polsce kłócą się o majątki. W mojej rodzinie tego nie ma

  ...świat nie kończy się na konsumowaniu, na zarabianiu. Ważna jest też sfera duchowa. Pamiętam, jak syn w gimnazjum miał rekolekcje z księdzem Adamem Bonieckim. Młodzi byli zachwyceni. Do upływu lat...

 • Ks. Bonieckiemu dostało się za Nergala

  Ordynariusz włocławski bp Wiesław Mering stanowczo upomniał ks. Adama Bonieckiego za stawanie w obronie Nergala - informuje "Nasz Dziennik".

 • Najlepszy... aktor telewizyjny?!

  ...- Justyna Kowalczyk Wiktor Publiczności - Robert Janowski Superwiktory 2011 - Maciej Orłoś, ksiądz Adam Boniecki...

 • Autorki filmu "Trzech kumpli": Ewa Stankiewicz i Anna Ferens, redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego" ks. Adam Boniecki oraz publicysta Bronisław Wildstein to laureaci nagród im. Dariusza Fikusa za 2008 r

Wideo na temat: boniecki
 • Nergal o spotkaniu z ks. Bonieckim

  Panowie spotkali się w drodze na Targi Książki w Krakowie. Niestety, nie wszystkim się to spodobało - Wojciech Cejrowski ostro skrytykował duchownego: "Natychmiast jego przełożony powinien obłożyć go ekskomuniką" - stwierdził. Co na to sam Nergal?

 • Polski piłkarz wkrótce weźmie ślub. Jego żoną zostanie piękna modelka

  W życiu Łukasza Zwolińskiego zaszło ostatnio wiele zmian. Były napastnik Pogoni Szczecin latem zeszłego roku przeniósł się do ligi chorwackiej. Obecnie jest piłkarzem HNK Gorica. Piłkarz odzyskał dawną skuteczność i jest ulubieńcem miejscowych kibiców. Zwolińskiemu powodzi się również w życiu prywatnym. Wkrótce ożeni się ze swoją długoletnią dziewczyną Inez Boniecką. Wybranka jego serca zachwyca swym wdziękiem i urodą. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: boniecki
 • Re: Miss piękności, które zostały aktorkami

  Niee on rozpędzała tłumy wielbicieli takiej jednej babci, co zostawił wnuki i kandyduje na prezydentkę (tak określają owo stanowisko intelygenci z "wielkich miast" potocznie zwani lemingozą) niejaka Kidawa-Bońska.

 • Re: "Korona królów": Marta Bryła zmieszana z błotem! Czym podpadła hejterom?

  No tak..ale wszystko zależy kogo popiera . Jeśli tą dobrą partie to prawdziwa Polka jest , ale jesli inne ugrupowanie to zero , zaprzaniec ect. Hejterzy uważają także że ksiadz to i owszem nawet w kościele może agitowac...wszak to przecież takze obywatel ...no chyba że widzi w obecnie rzązacych jakies niegodziwości jak ksiądz Boniecki na przykład , wtedy to już nie jest ksiadz tylko...i tu