• Informacje na temat:

  bonnie tyler

Artykuły na temat: bonnie tyler
 • Bonnie Tyler powraca do Polski

  ...20 października w katowickim Spodku zaśpiewa Bonnie Tyler, pamiętana z wielkiego przeboju "It's a Heartache".

 • Bonnie Tyler przed koncertem w Polsce. Jakie ma wymagania?

  Z okazji 40-lecia przeboju "It's a Heartache" 20 października w katowickim Spodku zaśpiewa wokalistka Bonnie Tyler.

 • Bonnie Tyler: Koncert w Polsce coraz bliżej

  Z okazji 40-lecia przeboju "It's a Heartache" 20 października w katowickim Spodku zaśpiewa wokalistka Bonnie Tyler.

 • Bonnie Tyler na Eurowizję

  Walijska wokalistka Bonnie Tyler będzie reprezentować Wielką Brytanię podczas tegorocznego Konkursu Eurowizji.

 • Bonnie Tyler: Upór dyrektora

  Nieco już zapomniana Bonnie Tyler w 2004 roku wróciła na czołówki list przebojów za sprawą nowej wersji własnego przeboju sprzed lat, "Total Eclipse Of The Heart". Pomogła jej w tym francuska wokalistka Kareen Antonn. Piosenka, śpiewana częściowo po francusku, nosi teraz tytuł "Si Demain".

 • Nowy album Bonnie Tyler

  Znana doskonale dzięki charakterystycznej barwie głosu brytyjska wokalistka Bonnie Tyler, nagrała kolejną płytę. "Heart Strings" to kolekcja trzynastu ballad, wśród których znajdują się utwory Bruce'a Springsteena, R.E.M., Phila Collinsa, Beatlesów, Richarda Marxa, U2 i Roy'a Orbisona. Pierwszy singel, zatytułowany "Amazed", pojawi się w radiu na początku lutego 2003 r.

 • Bonnie Tyler z największymi przebojami w Polsce

  ...30 czerwca z największymi przebojami w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi obdarzona charakterystyczną chrypką Bonnie Tyler.

 • Eurowizja: 61-latka przegra, bo się nie rozbierze?

  Reprezentująca na Konkursie Piosenki Eurowizji Wielką Brytanię wokalistka Bonnie Tyler liczy na uczciwą rywalizację na festiwalu.

 • L. Minelli: Wielka mistyfikacja?

  Organizatorzy koncertu Lizy Minelli, który miał się odbyć w sobotę, 10 lipca w Budapeszcie, w ostatniej chwili ogłosili, że zamiast zapowiadanej gwiazdy wystąpi... Bonnie Tyler. Ponieważ nie mieli zamiaru zwracać pieniędzy za bilety, spora część fanów poczuła się oszukana i zgłosiła na policję doniesienie o oszustwie.

 • "Ciągle gdzieś mnie nosi"

  Bonnie Tyler, która naprawdę nazywa się Gaynor Hopkins, urodziła się w 1953 roku w Swansea, w Walii. Największe sukcesy odnosiła w drugiej połowie lat 70. Na początku 2004 roku niespodziewanie znów(...), "Simply Believe". Zachęcona sukcesem przeboju "Si Demain" w Polsce, Bonnie Tyler przyjechała do naszego kraju. Rozmawiała m.in. z Pawłem Amarowiczem o współpracy z orkiestrą symfoniczną, kulisach nowej...

Wideo na temat: bonnie tyler
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"

  W siódmym odcinku dwunastej już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Robert Koszucki wcielił się w Franka Kimono, Ewelina Ruckgaber w H.P. Baxxtera z zespołu Scooter, Ewelina Lisowska w Mirelle Mathieu, Katarzyna Ptasińska w Lady Gagę, Adam Strycharczuk w Briana Johnsona z AC/DC, Emilia Komranicka-Klynstra w Michaela Jacksona, Łukasz Zagrobelny w Bonnie Tyler, a Jeremi Sikorski w Justina