• Informacje na temat:

  bonnie w

Artykuły na temat: bonnie w
 • Bonnie Pointer nie żyje. Współzałożycielka The Pointer Sisters miała 69 lat

  W Los Angeles w wieku 69 lat zmarła Bonnie Pointer, która wraz z trzema siostrami założyła w 1969 r. zespół The Pointer Sisters wykonujący piosenki z gatunku rhythm and blues i pop.

 • Bonnie Tyler powraca do Polski

  ...20 października w katowickim Spodku zaśpiewa Bonnie Tyler, pamiętana z wielkiego przeboju "It's a Heartache".

 • Bonnie Tyler przed koncertem w Polsce. Jakie ma wymagania?

  Z okazji 40-lecia przeboju "It's a Heartache" 20 października w katowickim Spodku zaśpiewa wokalistka Bonnie Tyler.

 • Bonnie Tyler: Koncert w Polsce coraz bliżej

  Z okazji 40-lecia przeboju "It's a Heartache" 20 października w katowickim Spodku zaśpiewa wokalistka Bonnie Tyler.

 • Anita Lipnicka i Tomek Makowiecki "Jak Bonnie i Clyde"

  ...​Do sieci trafił nowy teledysk Anity Lipnickiej, do piosenki "Jak Bonnie i Clyde" z gościnnym udziałem Tomka Makowieckiego.

 • Bonnie Tyler na Eurowizję

  Walijska wokalistka Bonnie Tyler będzie reprezentować Wielką Brytanię podczas tegorocznego Konkursu Eurowizji.

 • Zmarł twórca "Bonnie i Clyde"

  W USA zmarł Arthur Penn, reżyser m.in. filmów "Bonnie i Clyde" i "Mały wielki człowiek", uważany za jednego z najbardziej bezkompromisowych krytyków amerykańskiego społeczeństwa - podała w środę agencja Associated Press.

 • Bonnie i Clyde po francusku

  Bonnie i Clyde po francusku - tak można powiedzieć o filmie "Prawdziwa miłość", w reżyserii Sarah Leonor, który właśnie wchodzi na ekrany. Jest to też jeden z ostatnich filmów, w jakich zagrał przed śmiercią Guillaume Depardieu - syn aktora Gerarda Depardieu.

 • Bonnie Tyler: Upór dyrektora

  Nieco już zapomniana Bonnie Tyler w 2004 roku wróciła na czołówki list przebojów za sprawą nowej wersji własnego przeboju sprzed lat, "Total Eclipse Of The Heart". Pomogła jej w tym francuska wokalistka Kareen Antonn. Piosenka, śpiewana częściowo po francusku, nosi teraz tytuł "Si Demain".

 • Nowy album Bonnie Tyler

  Znana doskonale dzięki charakterystycznej barwie głosu brytyjska wokalistka Bonnie Tyler, nagrała kolejną płytę. "Heart Strings" to kolekcja trzynastu ballad, wśród których znajdują się utwory Bruce'a Springsteena, R.E.M., Phila Collinsa, Beatlesów, Richarda Marxa, U2 i Roy'a Orbisona. Pierwszy singel, zatytułowany "Amazed", pojawi się w radiu na początku lutego 2003 r.

Zdjęcia na temat: bonnie w
Wideo na temat: bonnie w
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 7.

  Emilia Komarnicka-Klynstra nie do pokonania jako Michael Jackson. Aktorka doskonale odwzorowała śpiew i taniec muzycznej legendy w przeboju „Beat It” i otrzymała najwyższe noty zarówno od jurorów, jak i uczestników. W siódmym odcinku 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprezentowali się także: Justin Timberlake, Bonnie Taylor, Mireille Mathieu, Scooter, Franek Kimono, Brian Johnson z AC/DC

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"

  W siódmym odcinku dwunastej już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Robert Koszucki wcielił się w Franka Kimono, Ewelina Ruckgaber w H.P. Baxxtera z zespołu Scooter, Ewelina Lisowska w Mirelle Mathieu, Katarzyna Ptasińska w Lady Gagę, Adam Strycharczuk w Briana Johnsona z AC/DC, Emilia Komranicka-Klynstra w Michaela Jacksona, Łukasz Zagrobelny w Bonnie Tyler, a Jeremi Sikorski w Justina

Dyskusje na temat: bonnie w