• Informacje na temat:

  bono o polsce

Artykuły na temat: bono o polsce
 • Bono i "Let Your Love Be Known": Piosenka dla Włochów walczących z koronawirusem

  ..."Let Your Love Be Known" to piosenka nagrana przez Bono, wokalistę grupy U2. W ten sposób Irlandczyk chce wesprzeć ludzi walczących z pandemią koronawirusa.

 • Bono (U2): Pracujemy nad koncertem w Polsce

  Przed środowym (12 lipca) koncertem w Berlinie zapytany o występ w Polsce Bono z grupy U2 odpowiedział, że "pracują nad tym".

 • Bono krytykuje Polskę w amerykańskim Kongresie

  Sporo emocji wywołały słowa Bono przemawiającego przed połączonymi Izbami Senatu i Izby Reprezentantów w amerykańskim Kongresie. Dostało się Polsce i Węgrom za "hipernacjonalizm".

 • Bono Polakiem?

  Czy Bono może przyjąć polskie obywatelstwo? Tak przynajmniej chcieliby użytkownicy portalu INTERIA.PL. W zorganizowanej przez nas ankiecie wokalista U2 okazał się najlepszym kandydatem na nowego obywatela Rzeczpospolitej Polskiej.

 • Bono (U2): Naszym braciom i siostrom w Polsce zabiera się wolność

  Podczas niedzielnego (30 lipca) koncertu w Amsterdamie na scenie pojawił się fan z biało-czerwoną flagą Polski. To wówczas Bono przekazał "przesłanie miłości i wolności" do swoich zwolenników w naszym kraju.

 • Bono planuje pogrzeb

  Bono, frontman irlandzkiej grupy U2, w kwietniu opublikuje książkę "Bono In Conversation". Można w niej między innymi przeczytać o tym, jak będzie wyglądał pogrzeb wokalista. Książka powstała przy współpracy z dziennikarzem Michką Assayasem.

 • Liroy pisze do Bono. "Wiedza daleka od prawdy"

  Nie milkną echa wypowiedzi Bono, który skrytykował Polskę za "hipernacjonalizm". Do naszego kraju lidera grupy U2 zapraszają politycy oraz fani.

 • Jon Bon Jovi czyli Bono

  Jon Bon Jovi zagrał niedawno w kilku odcinkach popularnego również w Polsce serial u "Ally McBeal". Właśnie na planie filmowym okazało się, że nie wszyscy występujący w nim aktorzy zdają sobie sprawę, kim jest nowy członek obsady. Kiedy wokalista przybył w swój pierwszy dzień zdjęciowy na plan serialu, Peter MacNicol, wcielający się w Johna Cage'a, pomylił go z Bono, wokalistą grupy U2. Aktor...

 • "Najmilej wspominam współpracę z Bono"

  To twoja kolejna wizyta w Polsce. Jak czujesz się w naszym kraju? Zucchero: Czuję się tutaj świetnie, bardzo mi się podoba, ludzie są przyjaźni, słuchają mojej muzyki, co jest dla mnie bardzo ważne. Podoba mi się warszawska Starówka, a przede wszystkim kobiety, które są bardzo słodkie. Jak sądzisz, skąd bierze się taka popularność włoskiej muzyki w Polsce i w pozostałych krajach? Twoja muzyka...

 • Bono goni Elvisa Presleya

  Outnumbered, Never Outgunned". The Prodigy również wystąpią w Polsce - w lipcu podczas festiwalu Open'er 2009, który odbędzie się w Gdyni. Wciąż w czołówce utrzymuje się amerykańska grupa Kings Of...

Dyskusje na temat: bono o polsce
 • Re: "Co ludzie powiedzą?": W cudownym świecie Hiacynty

  Wspanialy , cieply w swym przekazie serial . wW polsce moze z nim konkurowac jedynie Ferdek Kiepski , odpowiednik Powolniaka , ale to juz inna para kaloszy .

 • Re: "Kod genetyczny": Niebezpieczny trójkąt

  społecznego, gdyż prowokacje podejmowane są w większości pro publico bono. Takiego rodzaju zachowanie dziennikarzy stanowi wistocie wkroczenie w ustawowe kompetencje policji i prokuratury, a niekiedy(...), a ich udział w imprezie "miał charakter działalności pod tzw. przykryciem, stanowił element pracy nad tworzeniem reportażu poruszającego temat aktywności w Polsce środowiska neonazistów". Materiały

 • Re: "Kod genetyczny": Niebezpieczny trójkąt

  podejmowane są w większości pro publico bono. Takiego rodzaju zachowanie dziennikarzy stanowi wistocie wkroczenie w ustawowe kompetencje policji i prokuratury, a niekiedy stanowi również wyraz(...) charakter działalności pod tzw. przykryciem, stanowił element pracy nad tworzeniem reportażu poruszającego temat aktywności w Polsce środowiska neonazistów". Materiały z urodzin Hitlera były częścią