• Informacje na temat:

  boom na wielkie

Artykuły na temat: boom na wielkie
 • David Guetta przed koncertem w Krakowie: Jedno wielkie "boom"

  .... Potem finalnie jak już się na niej znajdę, to jest jedno wielkie "boom!". Jestem wtedy maksymalnie naładowany energią!

 • Baby boom wśród gwiazd

  W nadchodzących miesiącach wiele znanych aktorek zostanie mamami, a jedna z nich – nawet babcią. Wszystkim gratulujemy!

 • Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

  Tej wiosny polski show-biznes czeka prawdziwy baby boom. Swoje dzieci na świecie powita m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Kiedy możemy się spodziewać narodzin gwiazdorskich dzieci?

 • "Zamiast tysiąca ziomków"

  Wszystko zaczęło się na Świerczewie - w jednej z poznańskich dzielnic. Najpierw był Przystanek 75 i Emcedwa, pierwsze nagrywki dla LPS-u, pierwszy nielegal... Pod koniec 2002 roku wielkie boom na poznańskiej scenie hiphopowej: "Epizod II: Rapnastyk", wydany nakładem wytwórni UMC. Na reakcję łańcuchową nie trzeba było długo czekać - trasa koncertowa, klipy, dobra rotacja w rozgłośniach radio wych...

 • Pochodzą z Nowego Jorku, ale największą popularność zdobyli w Wielkiej Brytanii. Jake Shears, Babydaddy, Del Marquis, Paddy Boom i Ana Matronic, czyli Scissor Sisters, w krótkim czasie stali się jednym z dziesięciu najpopularniejszych wykonawców XXI wieku na Wyspach, biorąc pod uwagę sprzedaż płyt. Ich debiut, zatytułowany "Scissor Sisters", trafił na szczyt zestawiania najchętniej kupowanych...

 • "Wyglądamy jak nasza muzyka"

  Pochodzą z Nowego Jorku, ale największą popularność zdobyli w Wielkiej Brytanii. Jake Shears, Babydaddy, Del Marquis, Paddy Boom i Ana Matronic, czyli Scissor Sisters, w krótkim czasie stali się jednym z dziesięciu najpopularniejszych wykonawców XXI wieku na Wyspach, biorąc pod uwagę sprzedaż płyt. Ich debiut, zatytułowany "Scissor Sisters", trafił na szczyt zestawiania najchętniej kupowanych...

 • Zawładnęli tegorocznym latem

  Zespół The Black Eyed Peas to bez wątpienia bohaterowie tegorocznego lata w popie (obok, rzecz jasna, Michaela Jacksona). Po tym, jak sukcesy święcił singel "Boom Boom Pow" , na listach przebojów króluje "I Gotta Feeling" .

 • Wygląda na to, że po wielkim boomie na wszelkiego rodzaju boysbandy i girlsbandy, nadchodzi czas na nowego rodzaju przedsięwzięcia muzyczne. Tak przynajmniej uważa Simon Fuller, brytyjski producent muzyczny, pomysłodawca i twórca zespołów Spice Girls i S Club 7.

 • Gwiazdy Ninja Tune w Polsce

  ...6 lutego w bytomskim Jazz Club Fantom wystąpi Jonathan James, lepiej znany jako Hint. Artystę wspomagać będzie Boom Monk Ben ze słynnej wytwórni Ninja Tune.

 • Brytyjska awangarda w styczniu

  W styczniu w Warszawie, Poznaniu i Krakowie odbędzie się przegląd brytyjskiej awangardy filmowej przełomu lat 60. i 70. Filmowa retrospektywa towarzyszyć będzie wystawie As Is When: Boom w brytyjskiej grafice 1961-1972, która organizowana jest przez British Council w krakowskim Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manngha.

Dyskusje na temat: boom na wielkie