• Informacje na temat:

  borcuch jacek olga frycz

Artykuły na temat: borcuch jacek olga frycz
 • Olga Frycz: Bunt, seks, muzyka

  Już 15 stycznia na ekranach kin w całej Polsce pojawi się najdłużej oklaskiwany film tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - "Wszystko, co kocham" w reżyserii Jacka Borcucha.

 • Borcuch: To film dla wrażliwych

  Opowieść "dla ludzi wrażliwych, którzy chcą pamiętać czasy niewinności" - tak swój film określił reżyser Jacek Borcuch. "Wszystko co kocham" jest polskim kandydatem do Oscara 2011 w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

 • Olga Frycz: Ślubu z Borcuchem nie będzie

  Olga Frycz na razie nie planuje ślubu z reżyserem Jackiem Borcuchem. Aktorka stanowczo zaprzecza ostatnim doniesieniom mediów i twierdzi, że są to informacje wyssane z palca.

 • Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska ("Tulipany", "Ile waży koń trojański?", "Ranczo", "Bez tajemnic") bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, odszedł szukać szczęścia u boku innej kobiety. Okazuje się, że aktorka - choć od jej rozstania z mężem minęły niedawno 4 lata - wciąż go kocha.

 • Film Borcucha podbija Sundance

  ..."To może być najlepszy film festiwalu" - to tylko fragment entuzjastycznej recenzji "Wszystko, co kocham" Jacka Borcucha, która ukazała się w lokalnym magazynie "Salt Lake" z okazji premiery filmu na festiwalu w Sundance.

 • Polski film w Sundance

  ..."Wszystko, co kocham" , najnowszy film Jacka Borcucha przeciera nowe szlaki - jako pierwsza polska produkcja zakwalifikował się do konkursu głównego na festiwalu w Sundance. Jest to największa impreza poświęcona kinu niezależnemu na świecie.

 • Polskie Nagrody Filmowe: Nominacje

  ..."Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego, "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego oraz "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha otrzymały nominacje do Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2011 w kategorii najlepszy polski film.

 • Czy oni się rozstaną?

  ...". Nie tylko oni, według plotkarzy, przechodzą tej wiosny kryzys w związku. Olga Frycz i reżyser Jacek Borcuch są już podobno "o krok od rozstania", Marek Bukowski i jego żona Ewa "prawie już ze sobą...

 • "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  ...nie widzianej na małym ekranie Małgorzaty Braunek. Oprócz nich w obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Paweł Deląg, Piotr Grabowski, Olga Frycz i Zofia Kucówna. Zobacz stronę serialu "Dom nad(...) milionów wiernych odbiorców. Warto też dodać, że w licznym gronie reżyserów poszczególnych odcinków są takie nazwiska jak: Jacek Borcuch, Michał Rosa, Maciej Pieprzyca, Franco De Pena czy Maciej Dejczer...

Zdjęcia na temat: borcuch jacek olga frycz