• Informacje na temat:

  borecki jacek

Artykuły na temat: borecki jacek
 • "Klan": Borecki straci głowę dla nowej niani Agatki?

  Paulina (Natalia Rewieńska) poprosi Jacka (Tomasz Bednarek), by zatrudnił ją w charakterze opiekunki swojej małej córeczki. Borecki nie będzie przekonany, czy to dobry pomysł, ale postanowi dać swej byłej asystentce szansę i zaoferuje jej pracę...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • "Klan": Borecki wyrzuci Ramonę z pracy?

  Borecki (Tomasz Bednarek) dowie się, że do Warszawy ma przyjechać ktoś z londyńskiej centrali banku. - Czeka nas restrukturyzacja - powie matce (Ewa Kania). - Będę musiał zwolnić jedną z moich dziewczyn - doda.

 • "Klan": Spisek kochanek

  Małżeństwo Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek), bohatera serialu "Klan" , przetrwało niejeden kryzys. Wkrótce intryga Donaty (Joanna Kupińska) wystawi je na kolejną trudną próbę.

 • "Klan": Jacek i Paulina wyznaczą datę ślubu!

  Bankowiec Borecki (Tomasz Bednarek) i jego narzeczona Paulina (Natalia Rewieńska) jeszcze przed wakacjami wyznaczą datę swojego ślubu. Para pobierze się w Boże Narodzenie. A kogo poproszą na świadków?

 • Tomasz Bednarek: "Klan", bociany i Elmo

  Większość widzów kojarzy Tomasza Bednarka przede wszystkim z rolą Jacka Boreckiego w serialu "Klan". Tymczasem aktor podkłada głos w bardzo wielu produkcjach animowanych. A już w tym tygodniu zobaczymy nowy program z jego udziałem.

 • "Klan": Paulina wprowadzi się do Jacka?

  .... Poinformuje Borecką, że Paulina i ojciec Agatki stają się sobie coraz bliżsi... - Wczoraj po powrocie z pracy Jacek przywitał ją pocałunkiem w policzek. To daje do myślenia... Nie wiedział, że tu jestem(...) Gabriela, która wciąż nie będzie w stanie pogodzić się z myślą, że miejsce jej zmarłej córki może zająć u boku Jacka inna kobieta. Kilka godzin później, gdy Borecki wróci z pracy, matka wprost zapyta...

 • Magdalena Wójcik debiutuje w "Klanie"

  Już 26 września Magdalena Wójcik zadebiutuje w roli Beaty Boreckiej! W ten sposób zastąpi Dorotę Naruszewicz, która dwa lata temu odeszła z "Klanu".

 • Jacek Borecki w potrzasku

  Jacek Borecki (Tomasz Bednarek) znajdzie się w poważnych tarapatach: z jednej strony pojawi się kryzys w jego związku z Agatą (Maria Niklińska), a z drugiej - będzie go nękać Barbara (Aldona Orman). Poznaj szczegóły!

 • Duże Pe: "Sinus" tuż tuż

  Wytwórnia UMC oficjalnie potwierdziła, że we wtorek, 4 maja, ukaże się wreszcie płyta Dużego PE/IGS/Spox, zatytułowana "Sinus". Pierwszy singel radio wy "Nasze życie", z gościnnym udziałem MEZO już ruszył, a teledysk do niego będzie można zobaczyć już od przyszłego tygodnia we wszystkich stacjach telewizji muzycznych w Polsce.

Zdjęcia na temat: borecki jacek
Wideo na temat: borecki jacek
 • "Niania w wielkim mieście": Jacek prosi Danę o rękę, a Kuba wyznaje miłość Monice!

  relacjach Jacka (Przemysław Sadowski) z Daną. Popławski (Paweł Orleański) składa Danie propozycję opieki nad Iwem (Igor Borecki) w Berlinie. Dana zamierza zrezygnować z pracy w agencji. Za dziewczyną wybiega Jacek i prosi ją na ulicy o rękę. Zrozumiał, że życie bez niej nie ma sensu. Dana z Jackiem, w oczekiwaniu na operację Adasia, widzą na ekranie szpitalnego telewizora Monikę. Kobieta opowiada

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany. Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce, żeby Dana z powrotem była jego opiekunką. Jacek przekazuje Danie dobre wieści. Sugeruje też, że został w Warszawie dla niej. Monika (Kamilla Baar – Kochańska) jest bardzo wdzięczna Jackowi

Dyskusje na temat: borecki jacek