• Informacje na temat:

  borowski

Artykuły na temat: borowski
 • Paweł Borowski o filmie "Ja teraz kłamię": Prawda jest zupełnie inna

  ..."Staram się tylko przyglądać pewnym zjawiskom. Jednym z nich jest współczesny voyeuryzm, szeroko pojęte podglądactwo, które istnieje zarówno w skali masowej, na poziomie tabloidów, pism plotkarskich, przez telewizyjne show" - mówi o swym nowym filmie Paweł Borowski. Obraz "Ja teraz kłamię" zadebiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 28 czerwca.

 • Maja Ostaszewska: Paradoks kłamcy

  ..."Jest aktorką w trudnym momencie swojej kariery i trudnym, jeśli chodzi o życie osobiste. To osoba bardzo wrażliwa, sensualna, trochę pogubiona" - mówi Maja Ostaszewska o swojej bohaterce w "Ja teraz kłamię", nowym filmie Pawła Borowskiego.

 • Historia pewnego "tak"

  ..."Zero" , reż. Paweł Borowski, Polska 2009, Monolith Films, premiera kinowa 23 października 2009 roku.

 • Gwiazdy na premierze "Ja teraz kłamię"

  ..."Ja teraz kłamię" opowiada o prawdzie, jednocześnie pokazując totalną fikcję. Zależało mi na stworzeniu świata bajki, ale takiej, która będzie wiarygodna dla widzów - powiedział reżyser Paweł Borowski podczas premiery filmu, która odbyła się we wtorek, 25 czerwca, w stołecznym kinie Kinoteka.

 • ​Największe gwiazdy ujawnią grzechy w "Ja teraz kłamię"

  ..."Ja teraz kłamię" to najnowszy film Pawła Borowskiego, twórcy głośnego "Zera". W rolach głównych wystąpili Maja Ostaszewska, Agata Buzek, Rafał Maćkowiak, Joanna Kulig, Jacek Poniedziałek i Agata Buzek. Produkcja wejdzie do kin już 28 czerwca 2019 roku.

 • "Ja teraz kłamię": Święta prawda

  ..."Prawda... Czy potrafimy ją rozpoznać?". Paweł Borowski, nie udziela jasnej i jednoznacznej odpowiedzi na kłopotliwe pytanie o to, co stanowi dziś o statusie prawdy objawionej i kto ma monopol na kreację światopoglądu zbiorowego. W filmie "Ja teraz kłamię" każdy bohater posługuje się zupełnie odmienną procedurą ustalania, co jest prawdą. To, co pewnikiem jest dla jednych, dla innych okazuje się...

 • Paulina Walendziak o filmie "Ja teraz kłamię": O to chyba chodzi w kinie

  ..."To nie jest film, na który publiczność po prostu przyjdzie, usiądzie, będzie anonimowa, zerknie, zaśmieje się, zapłacze. On w pełni angażuje widza, zmusza go do pracy" - tak o nowej produkcji Pawła Borowskiego "Ja teraz kłamię" mówi młoda aktorka Paulina Walendziak, która zagrała tam swoją pierwszą dużą rolę. Obraz zadebiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 28 czerwca.

 • Plejada polskich aktorów

  ..."Zero" - kinowy debiut Pawła Borowskiego z plejadą polskich aktorów, trafi na ekrany kin 9 października 2009. W obsadzie znaleźli się m.in. Sonia Bohosiewicz i Robert Więckiewicz.

 • Debiut na miarę Roberta Altmana

  ..."Bardzo rzadko w polskim kinie pojawia się debiut tak dojrzały warsztatowo jak "Zero'" - tak Łukasz Maciejewski ("Dziennik") rozpoczyna swoją recenzję filmu Pawła Borowskiego, nazywając go "debiutem na miarę Roberta Altmana".

 • Złoty Dinozaur dla Polaka

  Łukasz Borowski autor filmu "3 dni wolności" zdobył Grand Prix - Złotego Dinozaura w konkursie Etiuda na odbywającym się w Krakowie 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda & Anima.

Zdjęcia na temat: borowski
Wideo na temat: borowski
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 708.

  Ekipa Falkowicza rozpoczyna operację Eli. Doktor Borowski, który wiezie do szpitala tkanki do przeszczepu, ma poważny wypadek. Do Leśnej Góry trafia Krzysiek, niepełnosprawny chłopiec, który uderzył się w głowę. Rannego przywozi na SOR jego ojciec Radek, który jest znanym piłkarzem. W szpitalu stan chłopca gwałtownie się pogarsza. Julka zdaje sobie w końcu sprawę, że Bart jest uzależniony od

 • "Zawsze warto": Wardecki odwiedza w więzieniu brata Ady!

  Wardecki (Mariusz Bonaszewski) zgadza się reprezentować brata Ady w sprawie o zabójstwo na stacji benzynowej. Dziewczyna (Julia Wieniawa) w końcu może być spokojna o swoich bliskich, zaczyna układać sobie życie również z byłym mężem. Tymczasem Sofia (Beata Ścibakówna), pod naciskiem Sergia (Piotr Borowski), decyduje się zatrudnić w agencji Ewkę (Zofia Domalik). Prosi dziewczynę, by, pod jej

Dyskusje na temat: borowski