• Informacje na temat:

  borussia

Artykuły na temat: borussia
 • Jakub Błaszczykowski: Był świadkiem morderstwa!

  Jest gwiazdą polskiej piłki nożnej, filarem naszej reprezentacji i bohaterem tysięcy kibiców. Mali chłopcy marzą o powtórzeniu jego kariery, a fani zazdroszczą milionów, które zarobił, grając najpierw w niemieckim klubie Borussia Dortmund, a obecnie we włoskiej Fiorentinie. Tylko najbliżsi Jakuba Błaszczykowskiego (30 l.) wiedzą, ile kosztował go sukces. Jako dziecko musiał stawić czoła ogromnej...

 • Chemia dla fanów Borussi Dortmund

  Utwór "Cross the Line" rockowej grupy Chemia znalazł się na płycie, którą dla swoich fanów wydał klub Borussia Dortmund.

 • Anna Lewandowska z Klarą na meczu Bayernu Monachium

  Anna Lewandowska (29 l.) wspiera męża tak, jak tylko może. Nie tylko dba o jego dobre samopoczucie i odpowiednią dietę, ale także często zasiada na trybunach podczas jego meczów. Tak było podczas spotkania Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Żona Roberta Lewandowskiego (29 l.) zabrała córeczkę i wraz z nią gorąco kibicowała piłkarzowi. Zdjęcia trafiły do sieci.

 • Reprezentant Polski słucha hip hopu

  Kuba Błaszczykowski, prawoskrzydłowy reprezentacji i Borussii Dortmund, opowiada o ulubionych wykonawcach.

 • Ciężarna Anna Lewandowska kibicuje mężowi podczas meczu. To ostatnie chwile przed porodem

  Anna Lewandowska (28 l.) podczas ciąży czuje się fantastycznie i nie rezygnuje z codziennych aktywności. Ma urodzić już w tym miesiącu, ale ani myśli czekać na ten dzień w domowych pieleszach. W sobotę, 8 kwietnia, wybrała się nawet na mecz Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Dzielnie kibicowała Robertowi (28 l.), który w tym spotkaniu aż dwa razy trafiał do siatki. Na trybunach towarzyszył jej aktor, a prywatnie przyjaciel Lewandowskich, Kuba Wesołowski (31 l.).

 • Michel Teló: Ulubiony taniec piłkarzy

  Przebój "Ai Se Eu Te Pego" brazylijskiego wokalisty i kompozytora Michela Teló to ulubiona piosenka piłkarzy. Zobaczcie sami!

 • Anna Lewandowska na starych zdjęciach. Poznajecie?

  Na niektórych zdjęciach z przeszłości z trudem mogłoby przyjść rozpoznanie Anny Lewandowskiej (30 l.). Zwłaszcza na tych, które pochodzą z czasów, kiedy była... blondynką! Żona Roberta pochwaliła się swoją fotką sprzed 20 lat, a my mamy jej inne fotografie sprzed nieco późniejszego okresu.

 • Banderas wielkim fanem Realu

  Antonio Banderas podczas jednej z aukcji charytatywnych w jego rodzinnej Maladze kupił koszulki pięciu piłkarzy Realu Madryt. Popularny aktor, który od wielu lat jest kibicem "Królewskich", wydał na ten cel ponad pół miliona dolarów.

 • Anna Lewandowska ucina wszelkie spekulacje. Już wszystko jasne!

  Anna Lewandowska (28 l.) urodziła? Taka plotka obiegła media. Do tej pory ani trenerka ani Robert Lewandowski (28 l.) nie potwierdzili tych rewelacji. Za to żona piłkarza zabrała głos w innej sprawie i ucięła wszelkie spekulacje. Prawdą jest, że to ona osobiście prowadzi swój internetowy profil.

 • Krystian Wieczorek: Serce nie znosi pustki

  Już niebawem na antenie Polsatu rusza 2. seria "To nie koniec świata!". Krystian Wieczorek zdradza, co wydarzy się w życiu jego bohatera, mówi również, na jakie poświęcenia jest gotowy podczas pracy.

Zdjęcia na temat: borussia
Wideo na temat: borussia
 • Tłum ochroniarzy na ślubie Lewandowskiego. Wideo!

  Gwiazdor Borussii Dortmund i reprezentacji Polski Robert Lewandowski powiedział sakramentalne "tak". W kościele pod wezwaniem św. Anny w Serocku piłkarz poślubił Annę Stachurską. Wśród gości znalazło się wiele znanych osób, m.in. Cezary Kucharski, Cezary Pazura i Wojciech Szczęsny. (Źródło: TVN24/x-news)