• Informacje na temat:

  borys szyc hollywood

Artykuły na temat: borys szyc hollywood
 • Borys Szyc o międzynarodowej karierze

  Borys Szyc ("1920 Bitwa Warszawska", "Tajemnica Westerplatte", "Kac Wawa"), którego po wakacjach zobaczymy w serialu "Lekarze", jest pewny, że nie będzie do końca życia mieszkał i pracował tylko w Polsce. - Za ciasno tu dla mnie - wyznał niedawno.

 • Borys Szyc: Tylko marzenia się liczą

  Borys Szyc nie był główną gwiazdą ceremonii wręczenia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego dla najbardziej obiecującego młodego polskiego aktora. Wyróżnienie to powędrowało bowiem do Marcina Dorocińskiego za rolę w filmie "PitBull" . Szyc otrzymał jednak za swą kreację w filmie "Symetria" nagrodę publiczności. O tym, co dla niego znaczy spuścizna Zbigniewa Cybulskiego, opowiedział w rozmowie...

 • Szalone serce Borysa Szyca

  ...z Jarosława Szody i Bolesława Pawicy polsko-szwedzko-francuska koprodukcja opowiada o byłym alkoholiku imieniem Stefan (Borys Szyc). Chociaż jeszcze strzyka go w wątrobie, to postanawia podziękować za(...) jesteśmy świadkami autentycznego cudu. Twórcom z odsieczą przychodzi jednak nie Matka Boska z Lourdes, tylko Borys Szyc. To aktor, który nie uznaje czegoś takie jak znak stopu - prawie zawsze widać jak na...

 • Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego u Tarantino

  Jak podaje "The Hollywood Reporter", Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" zagra Rafał Zawierucha.

 • Rafał Zawierucha: Polak, który zagrał u Quentina Tarantino

  W najnowszym filmie Quentina Tarantino Rafał Zawierucha wcielił się w rolę młodego Romana Polańskiego. Jak udało mu się wziąć udział w produkcji? Aktor opowiedział o swojej wielkiej przygodzie w Hollywood. Jakie uczucia towarzyszyły mu, gdy dowiedział się, że dostał rolę? - Nawet teraz, jak o tym mówię, mam ciarki. To było coś na zasadzie śmiechu, płaczu, szczęścia, strachu - wyjaśnił.

 • Kim jest celebryta doskonały?

  Największe gwiazdy Hollywood możemy zobaczyć od piątku zarówno w nowej komedii Woody'ego Allena, jak i brytyjskim dramacie "Nie opuszczaj mnie". Tytuł celebryty tygodnia należy jednak do fikcyjnej postaci Jeża Jerzego - bohatera animowanej ekranizacji kultowego komiksu.

 • "Kret" nagrodzony we Francji

  Polski thriller "Kret" z Marianem Dziędzielem i Borysem Szycem w obsadzie zdobył Nagrodę Francuskiego Związku Dziennikarzy oraz Nagrodę Publiczności na 12. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Arras we Francji.

 • "Zimna wojna": Owacja na stojąco w Cannes

  Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w "Zimnej wojnie" rozgrywają się latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle(...) swoje artystyczne pasje z łączącym ich uczuciem" - pisze o filmie serwis Hollywood Reporter. "Pomimo momentów radości, emocji w ich ekstremalnym wyrazie, film jest jednocześnie smutny, co sprawia, że...

 • Pierwsza polska komedia w 3D

  Powstaje kolejny polski film w 3D. Komedia Łukasza Karwowskiego "Kac Wawa" kręcona jest przy użyciu najlepszych kamer. Mimo że tę technologię przetestował już w Polsce Jerzy Hoffman, praca przy komedii nie należy do najprostszych.

 • Jaki będzie 2017 rok w polskim i światowym kinie?

  ...wejdzie "Sztuka kochania", film opowiadający historię Michaliny Wisłockiej. Polską rewolucjonistkę seksualna zagra Magdalena Boczarska. W obsadzie są jeszcze m.in. Eryk Lubos, Borys Szyc, Arkadiusz(...) Złotych Globów w Hollywood. Faworytami są musical "La La Land", "Boska Florence" z Meryl Streep, która dostanie też nagrodę za całokształt i "Zwierzęta nocy" Toma Forda. Złote Globy to zwykle...

Zdjęcia na temat: borys szyc hollywood
Dyskusje na temat: borys szyc hollywood