• Informacje na temat:

  borys szyc jego ojciec

Artykuły na temat: borys szyc jego ojciec
 • Borys Szyc został ojcem

  Choć sytuacja w jakiej znajduje się teraz świat wywołana wybuchem epidemii COVID-19 nie napawa optymizmem, to jednak nadal zdarza się na świecie wiele chwil radości. Pierwszy dzień wiosny daje nadzieję na to, że niedługo będzie lepiej, ale dla Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej 21 marca nabrał teraz zupełnie innego znaczenia. Otóż, tego dnia urodził się ich synek - Henryk.

 • Borys Szyc: Nigdy nie brakowało mu temperamentu

  O Piłsudskim mówiono, że był kochliwy i podatny na kobiecie wdzięki. Temperamentny Borys Szyc, który wcielił się w Marszałka w biograficznym filmie, chyba nie miał problemów z odtworzeniem tego aspektu osobowości wodza Polaków.

 • Borys Szyc został ojcem. Jego żona opublikowała nowe zdjęcie ich syna

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska niedawno zostali rodzicami! Mały Henio przyszedł na świat 21 marca i od razu skradł serca szczęśliwej pary. Teraz żona aktorka opublikowała najnowsze zdjęcie syna, dołączając do niego osobisty wpis.

 • Borys Szyc lubi szokować widza

  To będzie jego rok. Po przebojowej "Wojnie polsko-ruskiej", do kin wchodzi właśnie dreszczowiec "Enen", w którym gra główną rolę. Jeszcze tej jesieni zobaczymy kolejne trzy filmy z jego udziałem. Jak sam mówi, w życiu prywatnym też wszystko mu się wreszcie poukładało.

 • Borys Szyc próbuje okiełznać Pawła Domagałę

  ..."Serce nie sługa" to kolejny film, w którym Paweł Domagała wciela się w lekkoducha. Dla kontrastu, Borys Szyc gra w tym obrazie postać, która zupełnie wychodzi poza jego emploi, tzn. jest statecznym mężem i ojcem.

 • Szyc jako były alkoholik

  Borys Szyc (30 lat) pojawił się na planie filmu "Handlarz cudów" - polsko- szwedzkiej koprodukcji, w którym zagra... wyleczonego alkoholika, pielgrzymującego do Lourdes.

 • Potrójna rola Borysa Szyca

  Thriller "Hiena" w reżyserii Grzegorza Lewandowskiego z potrójną rolą Borysa Szyca trafi w październiku na ekrany polskich kin.

 • Borys Szyc nagrodzony w Montrealu

  Borys Szyc otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora - za rolę w filmie "Kret" Rafaela Lewandowskiego - na zakończonym w niedzielę, 28 sierpnia, 35. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Montrealu, w Kanadzie.

 • Borys Szyc: Wygląd mało dostojny, nieinteligencki typ

  Po maturze Borys Szyc chciał zdawać na medycynę, jednak aktorstwo zwyciężyło. Teraz może zrealizować marzenie z przeszłości, a przynajmniej udawać chirurga na planie serialu "Lekarze".

 • Szalone serce Borysa Szyca

  ...z Jarosława Szody i Bolesława Pawicy polsko-szwedzko-francuska koprodukcja opowiada o byłym alkoholiku imieniem Stefan (Borys Szyc). Chociaż jeszcze strzyka go w wątrobie, to postanawia podziękować za(...) jesteśmy świadkami autentycznego cudu. Twórcom z odsieczą przychodzi jednak nie Matka Boska z Lourdes, tylko Borys Szyc. To aktor, który nie uznaje czegoś takie jak znak stopu - prawie zawsze widać jak na...

Dyskusje na temat: borys szyc jego ojciec
 • Re: Prawdziwe nazwiska gwiazd

  No i po co wypisujesz takie bzdury. Prawnie można zmienić tylko swoje nazwisko, a nie innej osoby. W tym wypadku dla aktora nazwisko jakie nosi ojciec nie miało znaczenia, chodziło o to że Borys Szyc się z nim nie identyfikował, a nie jego ojciec