• Informacje na temat:

  borys szyc samochód

Artykuły na temat: borys szyc samochód
 • Borys Szyc spokojny o przyszłość swojej córki

  Jedyna córka Borysa Szyca (41 l.), ze związku z agentką ubezpieczeniową Anną Bareją, Sonia (14 l.), jest oczkiem w głowie sławnego ojca. Aktor lubi chwalić się nią w wywiadach, zamieszcza(...) osiem lat temu Borys Szyc. Podobno miała być nawet operowana. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Świat i ludzie", problemy z oczami to już przeszłość. - Sonia jest zdrowa. Nie ma śladu po tamtych...

 • 50 twarzy Szyca

  Borys Szyc lubi zaskakiwać. Teraz pokazuje swoją wcześniej nieznaną twarz. Zmienia się nie do poznania, przywdziewa obcisłe legginsy, przedłuża włosy, farbuje je na rudo i dumnie przechadza się nieopodal kina...

 • Borys Szyc odbudował relacje z matką swojej córki

  Borys Szyc i Anna Bareja najwyraźniej zapomnieli o dawnych nieporozumieniach i dziś nawet się przyjaźnią.

 • "Dżej Dżej": Bohater o dwóch twarzach

  "Samotny i bezradny w technologicznym chaosie współczesności", "żyjący w świecie wirtualnym", nie potrafiący radzić sobie z ludźmi - takiego bohatera w filmie "Dżej Dżej" zagrał Borys Szyc. Komedię, która trafiła do kin 30 maja, wyreżyserował Maciej Pisarek.

 • Borys Szyc: Bóg mnie uratował

  Osiem lat temu Borys Szyc (37 l.) stracił prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Teraz wreszcie znów może usiąść za kółkiem. Aktor przestrzega innych przed popełnianiem jego błędów. "Wino równa się powrót taksówką! Zawsze! Nauczka na całe życie i przestroga dla wszystkich. Nie rób głupot, jak ja kiedyś" - napisał Borys na swoim profilu na Facebooku. Aktor jest wdzięczny...

 • Borys Szyc trafił do szpitala

  Znany aktor Borys Szyc trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło na warszawskiej Pradze Północ. W jego auto uderzył inny samochód, jadący prawdopodobnie na czerwonym świetle.

 • Borys Szyc został... producentem filmowym!

  Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", postanowił osobiście zadbać o swoją zawodową przyszłość i zajął się produkcją filmów!

 • Pijany Szyc narozrabiał

  0,6 promila alkoholu miał we krwi zatrzymany przez policję Borys Szyc. Znany aktor, postanowił zakończyć piątkowy wieczór samochodowym rajdem po ulicach Warszawy, niestety teraz może mieć poważne kłopoty.

 • Borys Szyc opowiedział o wypadku

  Aktor Borys Szyc (30 l.) razem z córeczką Sonią ponad rok temu przeżył chwile grozy. Dachował. Jego córeczka do tej pory miewa złe sny.

 • Piękne kobiety, naiwni mężczyźni

  Angelina Jolie ("Czarownica"), Charlize Theron ("Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie"), dziesiątki półnagich modelek ("Yves Saint Laurent") oraz sprowadzający na manowce Borysa Szyca... seksowny głos ("Dżej Dżej") - ten weekend w polskich kinach będzie należał do pięknych kobiet i naiwnych mężczyzn.

Dyskusje na temat: borys szyc samochód
 • Re: "Lekarze": Borys Szyc lubił lekcje anatomii

  Dlaczego MICHALAK TAK KŁAMIE???? Okropny, okropny, zniszczył produkcje, zepsuł atmosferę. Gdzie przeszukania? Innemu aktorowi przeszukuje się samochód i stawia zarzuty, a ten typ bezkarnie spożywa zakazane używki. Czyli jednemu wolno wszystko i jeszcze się go promuje bez umiaru, a drugiemu kij na drogę?