• Informacje na temat:

  borys szyc z córką

Artykuły na temat: borys szyc z córką
 • Borys Szyc odpowiada na materiał "Wiadomości"

  Borys Szyc opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, odsłaniający kulisy jego walki z nałogiem alkoholowym. To efekt wymierzonego m.in. w niego materiału, który pojawił się wyemitowanych 16 lutego w "Wiadomościach". "Jesteście Państwo chorzy i to smutne" - napisał aktor i zaapelował do kolegów po fachu, pojawiających się w produkcjach Telewizji Polskiej.

 • Borys Szyc: Szalona impreza w Cannes

  ...wychowywanie starszych dzieci. Oboje mają już bowiem dzieci z poprzednich związków. Justyna wychowuje dwie córki, Franię i Stefanię, a Borys jest tatą nastoletniej Soni. Zapytani o to, dlaczego(...) powietrzu wcale nie jest proste. "To są namowy z cyklu: 'Wyjdź w końcu z tej nory'" - żartowała Justyna Nagłowska, a Borys Szyc dopowiedział: "Albo: 'Fajnie, że jest 16, a ty ciągle w piżamie'". Podczas...

 • Borys Szyc został ojcem. Jego żona opublikowała nowe zdjęcie ich syna

  Borys Szyc i Justyna Nagłowska niedawno zostali rodzicami! Mały Henio przyszedł na świat 21 marca i od razu skradł serca szczęśliwej pary. Teraz żona aktorka opublikowała najnowsze zdjęcie syna, dołączając do niego osobisty wpis.

 • Borys Szyc: Szczęśliwa czterdziestka

  Niedawno skończył 40 lat. Borys Szyc podkreśla, że to dla niego nowe otwarcie. Uczy się kontaktować ze swoimi emocjami, staje się zrównoważonym mężczyzną i bez przerwy pracuje. Aktorstwo to jednak nie wszystko. Jest też kochającym tatą 13-letniej córki, Soni.

 • ​Piłsudski, Szyc i kobiety

  Pierwszą namiętnością Józefa Piłsudskiego była polityka, drugą kobiety. Przekonamy się o tym w filmie "Piłsudski", który wejdzie do kin 13 września. "Musiał wywoływać w kobietach coś takiego, że chciały się nim zaopiekować" - zauważył odtwórca roli Marszałka, Borys Szyc.

 • Szyc i Adamczyk w serialu!

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie" , w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie" .

 • "Śluby panieńskie" wreszcie w kinach. Kiedy?

  Ekranizacja "Ślubów panieńskich" Aleksandra Fredry, w reżyserii Filipa Bajona, trafi do kin 8 października. W obsadzie filmu są m.in. Borys Szyc, Maciej Stuhr i Marta Żmuda-Trzebiatowska.

 • Mam lepsze i gorsze dni

  ..."Jestem normalnym człowiekiem. Mam lepsze i gorsze dni. Doszedłem do takiego punktu, że jestem rozpoznawany. Kocham i lubię to co robię" - opowiada Borys Szyc w rozmowie z Tomkiem Piekarskim.

 • Uroczysta premiera filmu "Piłsudski"

  W warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach w czwartek, 5 września, odbyła się premiera filmu "Piłsudski". Na uroczystym pokazie pojawił się reżyser Michał Rosa, odtwórca tytułowej roli Borys Szyc oraz pozostali aktorzy, którzy wystąpili w produkcji.

 • Filmowa adaptacja "Ślubów panieńskich" w realizacji Filipa Bajona trafi w piątek do kin. W obsadzie m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska i Borys Szyc. Do komedii Aleksandra Fredry, z akcją w pierwszej połowie XIX wieku, reżyser wprowadził elementy współczesne.

Zdjęcia na temat: borys szyc z córką
Dyskusje na temat: borys szyc z córką