• Informacje na temat:

  borys szyc z nową dziewczyną

Artykuły na temat: borys szyc z nową dziewczyną
 • Borys Szyc i Tomasz Kot w serialu "Świat w ogniu: Początki"

  Siedmioodcinkowy serial BBC "World on Fire" będzie miał swą premierę 10 listopada pod polskim tytułem "Świat w ogniu: Początki". W produkcji zobaczymy polskich aktorów, m.in. Tomasza Kota i Borysa Szyca.

 • Nowe sezony, nowe gwiazdy

  ...mama Natalii (Małgorzata Kożuchowska). W tej roli zobaczymy Grażynę Szapołowską. Nowa, bardzo ważna postać pojawi się też w "Przepisie na życie". Będzie to Elka, żona Jerzego (Borys Szyc). Zagra ją...

 • Serial "Świat w ogniu. Początki" od 10 listopada

  Siedmioodcinkowy serial BBC "Świat w ogniu. Początki" ("World on Fire") będzie miał premierę 10 listopada. W międzynarodowej obsadzie znaleźli się też polscy aktorzy: Zofia Wichłacz, Tomasz Kot i Borys Szyc.

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • "Piłsudski" Michała Rosy od 13 września w kinach

  Ukazanie Józefa Piłsudskiego jako człowieka z krwi i kości, niezłomnego na polu walki i poddającego się namiętnościom w relacjach osobistych - to cel, jaki postawili sobie twórcy filmu "Piłsudski". Wyreżyserowany przez Michała Rosę obraz, w którym główną rolę gra Borys Szyc, wejdzie na ekrany kin 13 września.

 • Rozstanie w kiepskim stylu

  Jak się rozstać z klasą? Niestety, nie wszyscy to potrafią. Borys Szyc ostatnio udowodnił, że publiczne pranie brudów to jego specjalność.

 • Lubię życie i zamierzam z niego korzystać

  Zobaczyć go w serialu to rzadkość. Borys Szyc zdradza, co sprawiło, że zdecydował się na przyjęcie roli szefa kuchni w "Przepisie na życie" , co sądzi o tej profesji i czym uwodzi swoją ukochaną. - Kucharz to jeden z najbardziej męskich zawodów, jakie istnieją - twierdzi aktor.

 • Młodzi filmowcy debiutują

  W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy rozpoczęła się produkcja trzech półgodzinnych filmów fabularnych w ramach programu "30 minut". Reżyserują je filmowcy u progu swojej kariery zawodowej: Bartek Konopka, Dariusz Glazer i Dorota Lamparska, a występują m.in. Borys Szyc, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska i Jacek Braciak.

 • Kuba Wojewódzki: Kim jest Smolasty? Nie tylko chłopak Honoraty Skarbek

  Plotkarskie media zainteresowały się nim w momencie, gdy jego dziewczyną została Honorata Skarbek. Jednak Smolasty to przede wszystkim jeden z ciekawszych wokalistów młodego pokolenia, która ma przed sobą wielką karierę. We wtorek (października) Smolasty będzie gościem Kuby Wojewódzkiego.

 • Filmowy 2020 rok: Co nas czeka?

  Hity największych światowych festiwali, produkcje, które będą liczyć się w wyścigu po Oscary, adaptacje literatury polskiej i zagranicznej, filmy biograficzne i historyczne, animacje oraz nowe, wyczekiwane dzieła rodzimych twórców - tego wszystkiego możemy spodziewać się w kinach w 2020 roku.