• Informacje na temat:

  borys szyc z zosią

Artykuły na temat: borys szyc z zosią
 • Szyc: Zawsze lubiłem dobre ciuchy

  Borys Szyc ma powody do radości. Na warszawskim Mokotowie otworzył elegancką restaurację. Nas jednak uspokoił, że nie zamierza zrezygnować z aktorstwa.

 • Szyc w "Czasie honoru - Powstanie"

  Powstanie Warszawskie będzie tłem dramatycznych wydarzeń, zwrotów akcji i sceną, na której krzyżować się będą losy bohaterów przebojowego serialu TVP2 "Czas honoru". Zdjęcia ruszają 29 kwietnia, potrwają do 12 sierpnia i będą realizowane w Milanówku, Warszawie, na Dolnym Śląsku. Do znanej już obsady serialu dołączą m.in.: Borys Szyc, Edyta Olszówka i Ireneusz Czop.

 • Doda miała chrapkę na... Borysa Szyca!

  Borys Szyc musiał chyba poczuć się jak supermen, gdy dowiedział się, że miała na niego chrapkę... Doda! Piosenkarka dała ostatnio w jednym z wywiadów do zrozumienia, że gdyby tylko chciała, rozkochałaby w sobie popularnego aktora!

 • Zakochany w Toskanii

  Już niebawem zobaczymy pierwszy odcinek nowego sezonu "Przepisu na życie". Borys Szyc opowiada o tym, co się wydarzy w życiu jego bohatera oraz o swojej miłości do Włoch.

 • Rozstanie w kiepskim stylu

  Jak się rozstać z klasą? Niestety, nie wszyscy to potrafią. Borys Szyc ostatnio udowodnił, że publiczne pranie brudów to jego specjalność.

 • Dawid Podsiadło opublikował nowe wideo. "Chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju"

  ...mam dosyć walki i ciągłych rozmów o polityce" - dodaje Borys Szyc . "Mam nadzieję, że w końcu zaczniemy odróżniać dobro od zła i głupotę od mądrości" - podsumowuje Piotr Fronczewski .

 • Tomasz Kot nie tylko o pracy na planie serialu BBC: Zrobię film i będę jeszcze lepszy

  ..., znalazł się tam i Borys Szyc, Agata Kulesza. To było fantastyczne, bo byliśmy taką silną reprezentacją. Przyjechaliśmy dobra ekipa, Zosia Wichłacz, jako nasza gwiazda, jest numerem jeden i wszyscy...

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  ...szykuje się również Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie". Podobno aktor jest już pewny, że stylistka Zosia Ślotała, z którą spotyka się od jakiegoś czasu, jest dla niego wymarzoną(...) "Rewia", ślub Czartoryskiej i Niemczyckiego odbędzie się 8 czerwca i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich nadchodzącego roku. Życzenia szczęścia na nowej drodze życia przyjmowali w 2012

 • "Czas honoru. Powstanie": Nowi bohaterowie

  Adamczyk) pojawią się jego znajomi Heinrich Pabst (Borys Szyc) i Walter Lentz (Michał Czernecki). Spotkają się przed powstaniem w kasynie, a ich rozmowa o beznadziejnej dla Niemców sytuacji na froncie(...) wiele kreacji, to rola "Apacza" jest jedną z najważniejszych. W zupełnie innym wcieleniu, niż te znane z "Majki" i "Komisarza Aleksa", oglądać będziemy Julię Rosnowską, która od dawna marzyła, by zagrać...

 • Maja Komorowska: Porządkuję swoje życie

  Glińska, Marcin Przybylski, Borys Szyc, Agata Kulesza, Agnieszka Suchora, Paweł Paprocki, Artur Żmijewski i in. To wielka radość, że miałam wkład w ich rozwój. (...) Można powiedzieć, że miała pani(...) z najważniejszych spotkań w moim życiu. To u niego, w przedstawieniu "Stara kobieta wysiaduje", fruwałam na żyrandolu. Jarocki też jako pierwszy obsadził mnie w komediowej roli w sztuce "Każdy kocha Opalę...

Zdjęcia na temat: borys szyc z zosią
Dyskusje na temat: borys szyc z zosią