• Informacje na temat:

  borysa

Artykuły na temat: borysa
 • "Klan": Borys zostanie lekarzem, a Kamila panią doktorową?

  W nagrodę za uratowanie życia mężczyźnie, który zasłabł na parkingu centrum handlowego, rankiem następnego dnia Kamila (Martyna Kowalik) uraczy Borysa (Bartosz Waga) wykwintnym śniadaniem do łóżka, a on sam zacznie rozważać pójście na medycynę!

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Borys Szyc został ojcem! Szczęśliwy aktor pokazał zdjęcie synka

  Partnerka Borysa Szyca urodziła! Szczęśliwy tato narodzinami syna pochwalił się na Instagramie, publikując urocze rodzinne zdjęcie. Chłopczyk otrzymał imię po swoim pradziadku i jak pisze aktor, przyszedł na świat w pierwszy dzień wiosny!

 • "Kolacja kanibali": Debiut teatralny Borysa Lankosza

  W oczekiwaniu na styczniową premierę ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy", Borys Lankosz ("Rewers") pracuje nad swoim teatralnym debiutem - spektaklem "Kolacja kanibali". Premiera przedstawienia odbędzie się w Teatrze Polonia w czwartek, 6 listopada.

 • Stan Borys: Jak dziś czuje się wokalista?

  Borysa! Kobieta wyjawiła również, że Stan Borys miał wiele chwil zwątpienia. "Nieraz chciał przerwać terapię, nie odstępuję go więc na krok, by go motywować i wspierać" - wyznała. Ale to nie wszystko. Okazuje się, że Stana Borysa czeka jeszcze poważna operacja oczu oraz dalsza rehabilitacja, która jest niezwykle kosztowna. O pieniądze jednak nie musi się martwić. "Dziękujemy wszystkim...

 • "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza: Jest pierwszy teaser

  "Ziarno prawdy" w reżyserii Borysa Lankosza to ekranizacja bestsellerowej powieści wybitnego twórcy kryminałów - Zygmunta Miłoszewskiego. Film pojawi się na ekranach kin 9 stycznia 2015 r., teaser zapowiadający "Ziarno prawdy" można obejrzeć już teraz.

 • Borys Szyc nie posiada się ze szczęścia! Co za wieści!

  ...im się podobne rzeczy. Przy urządzaniu gniazdka para może liczyć również na pomoc mieszkającej w stolicy dekoratorki wnętrz i scenografki, Kariny Szyc-Michalak. Mama Borysa chętnie odwiedza młodych...

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Stan Borys znów trafi do szpitala!

  ..."Życie na Gorąco" ujawnia kolejne szczegóły związane ze stanem zdrowia Stana Borysa (77 l.). Co się dzieje?

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

Zdjęcia na temat: borysa
 • Borys Szyc i Zosia Ślotała
 • Borys Jakubek
 • Olga Borys z córką
Wideo na temat: borysa
 • "Barwy szczęścia": Za co siedział Borys?

  Wiadomość o karze więzienia za morderstwo, jaką w Stanach odsiadywał Borys zaszokowała wszystkich. Szczególnie zraniona zatajeniem przed nią tej sprawy jest Justyna, która wierzyła w dobre intencje kuzyna. Dziewczyna od razu rusza do Borysa, by wyjaśnić tę sprawę.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...

 • "Wataha": Borys Szyc dołączył do obsady serialu

  Borys Szyc dołączył do obsady "Watahy". Kogo zagra w trzecim sezonie serialu?

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

Dyskusje na temat: borysa