• Informacje na temat:

  borysa szyca

Artykuły na temat: borysa szyca
 • Nieznane miłości gwiazd. O tym romansie Borysa Szyca mało kto wiedział! "Była jedną z wielu"

  ...mnie latają. Bo taki hipopotam jak ja potrzebuje takich motyli, żeby pokazywały mu inne światy" – mawiał.  "To był krótki, burzliwy związek. Rozrywkowy tryb życia Borysa okazał się nie do pogodzenia ze...

 • Borys Szyc: Chudy i zły

  Borys Szyc w pocie czoła przygotowuje się do nowej roli. By wiarygodnie wypaść na ekranie, zrzucił aż 13 kilogramów! Tym samym znów udowodnił, że ciało nie stanowi dla niego ograniczeń.

 • Koszmar w życiu Borysa Szyca! Choroba pokrzyżowała im plany

  ...opieką lekarza specjalisty. Pierwszy epizod miałam już po pierwszej ciąży. Nie mogłam znaleźć równowagi w życiu. Byłam rozchwiana emocjonalnie" - wyznaje narzeczona Borysa.  Terapia i leki jej(...) ubiegłego roku zaręczyli się.  Niedawno przeprowadzili się do nowego domu, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca dla ich dzieci: Frani (10 l.) i Stefanii (8 l.), córek Justyny, oraz latorośli Borysa, 14

 • "Persona non grata": Polacy w japońskim filmie

  Pojawił się pierwszy zwiastun posko-japońskiej produkcji "Persona non grata", w której zobaczymy m.in. Agnieszke Grochowska i Borysa Szyca. Premiera filmu odbędzie się w Tokio w drugiej połowie 2015.

 • Córka Borysa Szyca wystąpi w „Małych gigantach”?

  ...12-letnia córka Borysa Szyca (38 l.) ponoć ma talent wokalny. Zostanie dziecięcą gwiazdą?

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Anna Smołowik jest w ciąży? Zastanawiający gest Borysa Szyca

  Ostatnio odbyła się premiera trzeciej części "Planety singli". Na czerwonym dywanie pojawiła się obsada zaangażowana przy produkcji. Wśród aktorów i aktorek byli m.in. Borys Szyc (40 l.) i Anna Smołowik (33 l.), którzy w filmie grają parę. Gdy pozowali do zdjęć, wydarzyło się coś zastanawiającego. Szyc złapał Smołowik (33 l.) za brzuch i trudno ten gest odbierać inaczej, niż jako sugestię o ciąży. Czy Smołowik spodziewa się dziecka? A może sprawa dotyczy granej przez nią bohaterki?...

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Ojciec Borysa Szyca rozżalony. Znany syn nie interesuje się nim!

  Jeden krok do przodu, dwa do tyłu - tak wyglądają relacje Borysa Szyca (37 l.) ze skłóconym ojcem. Czy aktor pogodzi się z nim dla dobra córki? Dziewczynka nie widziała dziadka od lat.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

Zdjęcia na temat: borysa szyca
Wideo na temat: borysa szyca
Dyskusje na temat: borysa szyca