• Informacje na temat:

  borysem szycem

Artykuły na temat: borysem szycem
 • "Piłsudski" z Borysem Szycem w kinach w listopadzie 2019

  Film "Piłsudski" w reżyserii Michała Rosy trafi na ekrany kin 8 listopada 2019. W tytułowej roli marszałka zobaczymy Borysa Szyca.

 • Nie chce duetu z Borysem Szycem

  Królowa swingu - Ewa Bem nie kryje żalu do Borysa Szyca. Okazuje się, że choć minął już rok od wspólnego śpiewania, to wzięty aktor ciągle nie podziękował piosenkarce. Chodzi o zaśpiewany w duecie utwór "Hit The Road Jack", który wzbogacił jego płytę "Feelin Good".

 • Kasia Cerekwicka z Szycem!

  .... Jest jeden wokalista, z którym rzeczywiście marzę, żeby zaśpiewać. Ale już niedługo czeka was niespodzianka - duet z Borysem Szycem! Znajdzie się na jego płycie. Fani zapytali gwiazdę o przyczyny jej...

 • Więdłocha nie chce całować się z Szycem? "To plotki"

  Aktorka Agnieszka Więdłocha skomentowała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" plotki, z których wynika, że ani ona, ani inne aktorki z serialu "Lekarze" nie chcą grać z Borysem Szycem, który niedawno dołączył do obsady.

 • Karolina Gruszka i Borys Szyc w spektaklu "Słoneczna linia"

  ...- To spektakl o braku porozumienia - mówi reżyser Iwan Wyrypajew o swoim nowym utworze "Słoneczna linia". Premiera sztuki z Karoliną Gruszką i Borysem Szycem w rolach głównych odbędzie się 14 października w warszawskim Teatrze Polonia.

 • Borys Szyc: Już planuję Sylwestra

  Grześka Hajderowicza, producenta, pewnie tam właśnie skończę 2012 rok. Z Borysem Szycem w Paryżu rozmawiała Ewa Wohn (PAP Life).

 • Borys Szyc: Nigdy nie brakowało mu temperamentu

  ...(Aleksandra Szczerbińska). Od 13 września będziemy mogli przekonać się, czy między tymi aktorkami a Szycem udało się na ekranie wykreować namiętność.

 • "Wojna polsko-ruska": Gdy rozum śpi

  W środę, 22 maja, mija dokładnie dziesięć lat od premiery "Wojny polsko-ruskiej" Xawerego Żuławskiego - ekranizacji kultowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem w roli głównej.

 • Doda się obłowi

  Jak donosi bulwarowa prasa, Doda zgarnie pokaźną sumę za nagranie piosenki promującej film "Kac Wawa" z Borysem Szycem w roli głównej.

 • Spalam sporo kalorii

  Co jest bardziej pociągające od Borysa Szyca? Gotujący Borys Szyc. W nowym serialu TVN, "Przepis na życie" aktor wciela się w rolę szefa kuchni. O jedzeniu, podrywaniu kobiet i spalaniu kalorii z Borysem Szycem rozmawiała Agata Żurawska.

Zdjęcia na temat: borysem szycem
Wideo na temat: borysem szycem
 • Nowy serial kryminalny z Borysem Szycem!

  W sieci pojawił się film zapowiadający nowy serial kryminalny z Borysem Szycem w roli głównej. Szczegóły nie są na razie znane, wiadomo jedynie, że premiera szykowana jest na 19 marca. Zobaczcie zwiastun!

 • Kolejny zwiastun nowego serialu z Borysem Szycem!

  To już drugi zwiastun produkcji z gwiazdą polskiego kina w roli głównej. Pierwszy trailer w dwa dni obejrzało ponad 170 tys. ludzi. W nowej produkcji Borys Szyc będzie musiał zdecydować, czy opowie się po stronie dobra czy zła. Aktor ma bogate doświadczenie zarówno w kreowaniu postaci stróżów prawa jak i przestępców, więc żadna z tych ról, nie będzie mu obca.

Dyskusje na temat: borysem szycem
 • Re: Nowy serial kryminalny z Borysem Szycem!

  a w jakiej telewizorni będzie serial?

 • Re: Gwiazdy, które wyłożyły się... na gastronomii!

  "Katarzyna Figura już wiele lat przed wejściem w spółkę z Borysem Szycem miała chrapkę na zostanie restauratorką. Razem z mężem zamierzała wręcz stworzyć w Warszawie imperium gastronomiczne. Jej pierwszym lokalem była restauracja „Sense” na Nowym Świecie, w której serwowano potrawy o wyszukanych nazwach i smakach. Niestety, „poduszki radości” oraz „łoże miłości” podawane klientom w „sali

 • Re: "Alternatywy 4": Wiesław Gołas odseparował się od świata

  Czy jak mialbys do wyboru, isc teraz do kina na komedie ze schorowanym W. Golasem czy z Borysem Szycem i Milowiczem to co bys wybral?! Ja od razu lece na Wieska!

 • Re: "Prokurator" rozczarował

  BARDZO DOBRA OBSADA ZNAKOMITY SERIAL MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE DRUGI SEZON NIE BYŁO TAK DOBREJ AKCJI KRYMINALNEJ OD POPULARNEGO SERIALU Z BORYSEM SZYCEM OFICER .

 • Re: Borys Szyc świętuje 35. urodziny

  tak narzeka na zawiść i brak życzliwości... tyle, że życzliwość nie jest dana komuś raz na zawsze i na szacunek też trzeba sobie zasłużyć, a nie dostanie go z góry w pakiecie, bo jest wielkim Borysem Szycem.

 • Re: Borys Szyc świętuje 35. urodziny

  ''Czy jako łodzianinowi często zarzucano ci żydowskie pochodzenie? Przede wszystkim to nie jest dla mnie żaden zarzut! Moje nazwisko jest akurat czysto niemieckie, ale nie ma to dla mnie większego znaczenia. Poza tym w Łodzi byłem raczej Borysem Michalakiem. Po ojcu. Dzisiaj natomiast sporo osób kojarzy mnie z Teatrem Żydowskim. Wolę być Szycem, rozumiecie, kariera filmowa… Jest zwięźle

 • Re: "Przepis na życie": Szczęśliwe zakończenie

  Ja po matóże też bęndę aktorką. No i oczywiście piosękarką! A głos mam piękny, prawie jak Małgorzata Walewska, albo Anna Netrebko. Bęndę grać z wielkimi aktorami : z Borysem Szycem, Piotrem Adamczykiem, Dżejmsem Bądem. I piosęki bęndę śpiewać w Laskali, w Metro Politan Opeże. Już niedłógo mnię ujżycie!