• Informacje na temat:

  bosacka katarzyna

Artykuły na temat: bosacka katarzyna
 • Katarzyna Bosacka wyrzucona z TVN! Co się stało?

  Wirtualnemedia.pl. Katarzyna Bosacka przez najbliższe trzy lata będzie pełnić funkcję ambasadora ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco. Katarzyna Bosacka to autorka publikacji na temat zdrowia, urody...

 • Katarzyna Bosacka komentuje rozstanie z TVN! "Oświadczam że..."

  Katarzyna Bosacka została wyrzucona z TVN. W środę, 5 czerwca, informowały o tym prawie wszystkie media w Polsce. Dziennikarka postanowiła skomentować całą sytuację na swoim profilu na Facebooku.

 • Katarzyna Bosacka o swoim programie "Co nas truje"

  ...- W programie niczego nie naciągamy. Nasi bohaterowie są autentyczni, a eksperci wyważeni - mówi Katarzyna Bosacka o telewizyjnym cyklu "Co nas truje".

 • Katarzyna Bosacka wie, dlaczego Polska przegrała z Senegalem

  Katarzyna Bosacka od lat walczy o to, aby Polacy zdrowo się odżywiali. Autorka kilku programów telewizyjnych, m.in. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" i "Co nas truje", znalazła przyczynę porażki Polaków na mundialu w Rosji.

 • Katarzyna Bosacka: W święta nie myślę o kaloriach

  ...- Oczywiście mam swoje metody, aby bożonarodzeniowe dania były mniej tuczące - przyznaje prowadząca program "Co nas truje". - Jednak przede wszystkim skupiam się na atmosferze tych wyjątkowych dni i byciu z rodziną - dodaje Katarzyna Bosacka.

 • Katarzyna Bosacka doradza rodzicom

  Jak zadbać o dobre nawyki żywieniowe u dzieci w szkole? "Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne przygotowywanie posiłków" - mówi Katarzyna Bosacka, gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Wspólne jedzenie integruje, dlatego warto zjeść razem chociażby kolację.

 • Katarzyna Bosacka: Ograniczanie słodyczy

  Katarzyna Bosacka jest zdania, że rodzice powinni wprowadzić bardzo restrykcyjne zasady dotyczące słodyczy, ale bez kategorycznego ich zakazywania. "Wata cukrowa, pańska skórka, jakieś wafelki czy lody - to jest element dzieciństwa, ale powinny obowiązywać zasady" - mówi PAP Life Bosacka i dodaje, że to bardzo zły pomysł, aby dzieci nagradzać słodkościami. Jak kwestia słodyczy wygląda...

 • Katarzyna Bosacka, autorka programu "Wiem, co jem", przegrała batalię w sądzie o plagiat

  Katarzyna Bosacka prawomocnie przegrała w sądzie, który zdecydował, że program Polsat Cafe "Zdrowie na widelcu" nie jest plagiatem jej autorskiej produkcji "Wiem, co jem", emitowanym w TVN Style.

 • Katarzyna Bosacka radzi, co jeść

  ..."Konsumenci posiadają coraz większą wiedzę na temat żywienia" - zauważa Katarzyna Bosacka, prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

 • Katarzyna Bosacka: Siła jest w nas

  Gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" od lat daje widzom wskazówki, jak robić zakupy z głową. Spędza tym samym sen z powiek m.in. producentom żywności. Katarzyna Bosacka opowiada, co sądzi o głośnej ostatnio dyskusji na temat GMO.

Zdjęcia na temat: bosacka katarzyna
Wideo na temat: bosacka katarzyna
 • Katarzyna Bosacka: Bosackiej nie da się zmienić

  W nowym programie o charakterze poradnikowym dziennikarka chce podpowiadać widzom, w jaki sposób niewielkim kosztem mogą codziennie poprawiać jakość swojego życia. Jego formuła pełna będzie zaskakujących i nieoczywistych statystyk dotyczących każdego z nas. Katarzyna Bosacka z dużą satysfakcją dołącza do ekipy TTV i cieszy się, że nadal będzie mogła zajmować się tematyką, w której czuje się

 • Katarzyna Bosacka przegrała w sądzie

  Katarzyna Bosacka prawomocnie przegrała w sądzie, który zdecydował, że program Polsat Cafe "Zdrowie na widelcu" nie jest plagiatem jej autorskiej produkcji "Wiem, co jem", emitowanym w TVN Style.

 • Katarzyna Bosacka o trudnych czasach!

  Coraz więcej znanych artystów - muzyków i aktorów - zaczyna głośno mówić o tym, że z powodu pandemii koronawirusa nie mają za co żyć. O trudnych czasach opowiedziała Katarzyna Bosacka, która ma na(...) dzieci, mieć jakąś bazę finansową - wyjaśniła. Katarzyna Bosacka specjalizuje się w tematyce związanej ze zdrowym odżywianiem. W marcu rozpoczęła produkcję nowego programu w TTV "DeFacto Bosacka