• Informacje na temat:

  bosak w teatrze

Artykuły na temat: bosak w teatrze
 • Marcin Bosak jako sadysta w mundurze

  W nowym spektaklu Teatru Polskiego "Król", na podstawie powieści Szczepana Twardocha, Marcinowi Bosakowi przypadła rola przedwojennego gangstera-sadysty, Doktora Radziwiłka, oficera Związku Strzeleckiego. Mówi on w kilku językach, ale w żadnym dobrze.

 • Herbuś i Maserak tańczą w operze

  Już dzisiaj wieczorem w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się premiera "Traviaty" Giuseppe Verdiego. Tym razem widzowie, oprócz wielkich śpiewaków operowych, zobaczą na scenie... Edytę Herbuś, Rafała Maseraka, Annę Bosak, Łukasza Czarneckiego i Ewę Szabatin. Jak to możliwe? Odpowiada reżyser przedstawienia - Mariusz Treliński.

 • Bogdan Kalus kolejnym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami"

  Znany z serialu "Ranczo" aktor Bogdan Kalus to kolejny uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami". Dołączył do zaprezentowanych już wcześniej dwóch gwiazd tanecznego show - piosenkarki Anny Karwan i aktora Marcina Bosaka.

 • Herbuś i Maserak znów na scenie

  W najbliższy piątek po raz kolejny będzie okazja, żeby w warszawskim Teatrze Capitol zobaczyć Edytę Herbuś, Ewę Szabatin czy Rafała Maseraka w widowisku tanecznym "Lady Fosse".

 • Katarzyna Warnke: Marzę o wielkiej produkcji

  Katarzyna Warnke przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Studio oraz pracy na planie 2. sezonu serialu "Na noże". Wiosną planowana jest także premiera filmu "Śpij kochanie", w którym zagrała u boku Andrzeja Chyry. Aktorka twierdzi, że jej zawodowym marzeniem jest dramatyczna rola w wysokobudżetowej produkcji kinowej.

 • Alan Al-Murtatha: Pół Polak, pół Jemeńczyk

  ...fascynuje - stwierdza. Al-Murtatha pojawia się w Teatrze Polskim gościnnie. Na co dzień jest studentem II roku aktorstwa na Akademii Sztuk Teatralnych w Warszawie. Jego egzotyczna, południowa uroda to(...) człowiekiem bardzo otwartym na inne narodowości i kultury. W obsadzie "Króla" znaleźli się też m.in. Krzysztof Dracz, Adam Cywka, Marcin Bosak i Andrzej Seweryn.

 • Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"

  ...21-letnia Julia Wieniawa zaczynała karierę w show-biznesie od występów w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym "Roma" i Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja(...) z Gwiazdami", obok Wieniawy, zobaczymy także: wokalistkę Annę Karwan , aktorkę Nicole Bogdanowicz , aktorów Marcina Bosaka , Bogdana Kalusa i Tomasza Oświecińskiego , modelkę Edytę Zając oraz...

 • Złota Kaczka dla "Jesteś Bogiem"

  Marcin Bosak, który przyznał, że "był oświetlaczem Joli". Wszyscy nosiliśmy latarki - wyjaśnił Bosak dodając, że "Jola była najjaśniejszym i najcieplejszym światłem w tej ciemności". Podczas(...) "Pokłosie". Ceremonia odbyła się w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach. Oprawę muzyczną dla gali stanowił występ brytyjskiego wokalisty Joe Cockera. Artysta wykonał m.in. swoje słynne przeboje "You Can...

 • Figura z Maserakiem!

  W środę, 26 lutego w warszawskim Teatrze Sabat gwiazdy zatańczyły dla dziennikarzy i fotoreporterów. Duży aplauz od dziennikarzy zdobył strongman Mariusz Pudzianowski, który zatańczył z Magdaleną(...). Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov 11. Marek Kaliszuk i Nina Tryka 12. Elizabeth Duda i Mario Di Somma 13. Robert Janowski i Anna Bosak 14. Katarzyna Figura i Rafał Maserak.

 • Danuta Stenka: Ciekawość postaci

  ...o dobrej, pozytywnej energii, chęć dzielenia z nimi pasji... Czy fani utożsamiają już panią z Elżbietą Bosak, czy jest pani nadal dla nich Judytą z popularnego filmu "Nigdy w życiu"? - Fanów Judyty(...) żal pani, że seria ta tak szybko się zakończyła? - Żal, ponieważ lubię kryminały i mam wielki niedosyt tego gatunku w moim życiu zawodowym. Łączy pani pracę na planie filmowym, serialowym i w Teatrze...

Zdjęcia na temat: bosak w teatrze