• Informacje na temat:

  boskie ciało

Artykuły na temat: boskie ciało
 • Boskie ciała show-biznesu

  Na szczycie listy sporządzonej przez brytyjską gazetę "The Telegraph" znalazła się brazylijska piękność, Gisele Bundchen. I choć jej ciało podziwiamy od 15 lat, modelka wciąż budzi zachwyt. Sekretem(...) czuła głodu. Jednak gdy rzuciłam nałóg, szybko przytyłam, wszystkie potrawy zmieniły smak i były takie pyszne" - podkreślała Bundchen. Drugie miejsce na liście zajęła Eva Mendes. Aktorka, której ciało...

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu nikt o niej w Polsce nie słyszał, a dziś z impetem wchodzi w świat telewizji i mody. Wielka kariera stoi przed Joanną Krupą otworem!

 • Zabójcze ciało, nudny film

  O czym jest "Zabójcze ciało" - jedyna kinowa premiera tego tygodnia? O... ciele Megan Fox - zgodnie twierdzą recenzenci. I zwracają uwagę, że to niezwykle nudny film.

 • "Raj: Wiara": Ciała biczowanie

  Najpierw miłość, teraz wiara. Mimo podjęcia w swej "rajskiej" trylogii tematyki teologicznych cnót austriacki reżyser Ulrich Seidl nie pozostawia wątpliwości, że bohaterem wszystkich jego filmów jest ludzkie ciało.

 • Javier Bardem w "Collateral"

  Javier Bardem ( "Drżące ciało" , "Kiedy nadchodzi noc", "Boskie jak diabli" , "Tancerz") dołączył do obsady realizowanego właśnie w Los Angeles filmu "Collateral" . Jeden z najpopularniejszych aktorów Hiszpanii zagra w tym dreszczowcu niewielką rolę u boku Toma Cruise'a ( "Mission: Impossible 2" , "Raport mniejszości" ) i Jamie Foxxa ( "Przynęta" , "Męska gra" ).

 • Sean Penn ( "Sam" , "21 gramów" ), zdobywca Oscara za rolę w dramacie "Rzeka tajemnic" , przyjął propozycję występu w romantycznej historii "The Last Face". Film będzie opowieścią o dwojgu lekarzach, którzy zakochują się w sobie podczas akcji humanitarnej w Afryce. W projekcie wystąpią również Javier Bardem ( "Drżące ciało" , "Boskie jak diabli" ) i Robin Wright Penn ( "List w butelce...

 • ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  ...​Małgorzata Kożuchowska już nie raz udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Aktorka, która od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów potrafi zaskakiwać! Ostatnio postanowiła pokazać bardziej śmiały kadr w "imprezowej" stylizacji, gdzie odsłania umięśnione ciało!

 • Ósma seria "rodzinki.pl" wiosną w TVP2

  Trwają zdjęcia do ósmej serii serialu "rodzinka.pl". Na planie po raz kolejny pojawiła się cała rodzina Boskich: Natalia (Małgorzata Kożuchowka), Ludwik (Tomasz Karolak), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski), Kacper (Mateusz Pawłowski) a także przyjaciółka Natalii, Marysia (Agata Kulesza) i Marek (Jacek Braciak). Nowe odcinki widzowie TVP2 zobaczą już od 4 marca.

 • Nowe Horyzonty: Filmy o ciele poddanym opresji

  ...m.in. "Mowy ptaków" Xawerego Żuławskiego i "Obywatela Jonesa" Agnieszki Holland. W specjalnej sekcji dedykowanej cielesności pt. "Ciało, w którym żyję" na publiczność festiwalową czekają pokazy m.in. "Boskiej miłości" Gabriela Mascaro, która przeniesie widzów do Brazylii 2027 r. oraz "Dirty God" Sashy Polak - opowieści o mieszkance Londynu, która została oblana kwasem i zbiera pieniądze na...

 • Kora i Maanam na niepublikowanych wcześniej zdjęciach

  ..., gdzie zespół zaśpiewał "Boskie Buenos" ( posłuchaj! ) oraz "Żądza pieniądza" ( sprawdź! ). Od tego momentu formacja zyskała ogromną popularność, a niemal każda płyta grupy natychmiast(...) Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie. Ciało wokalistki zostało skremowane. Po krótkiej i świeckiej ceremonii urna z prochami Kory została złożona w kwaterze "K" cmentarza. Wśród gości na...

Zdjęcia na temat: boskie ciało
 • Boskie ciało Alessandry Ambrosio 9 tygodni po porodzie
 • Boskie ciało Alessandry Ambrosio 9 tygodni po porodzie
 • Boskie ciało Alessandry Ambrosio 9 tygodni po porodzie
Dyskusje na temat: boskie ciało