• Informacje na temat:

  botoks dla dzieci

Artykuły na temat: botoks dla dzieci
 • Ma jedynie osiem lat, aspiruje do tytułu małej miss i ma już za sobą pierwszy botoks. Britney Campbell codziennie sprawdza, czy na jej twarzy nie pojawiły się zmarszczki. Gdy widzi coś niepokojącego, prosi mamę o zastrzyk.

 • Ma cellulit, a botoks ją przeraża!

  Była supermodelka Cindy Crawford wyznała, że choć nie odżegnuje się od operacji plastycznych i zastrzyków z botoksu, to trochę ją jednak przerażają.

 • "Botoks mnie przeraża"

  Była supermodelka Cindy Crawford wyznała, że choć nie odżegnuje się od operacji plastycznych i zastrzyków z botoksu, trochę one ją jednak przerażają.

 • Serialowa gwiazda pozywa swoją... matkę

  Amerykańska aktorka, Leighton Meester, pozwała do sądu własną matkę. Gwiazda oskarża ją o wydawanie pieniędzy, które wysyła dla młodszego rodzeństwa, na... operacje plastyczne, przedłużanie włosów i zastrzyki z botoksu.

 • Superniania Dorota Zawadzka pokazała zdjęcie z wózkiem. Zdradziła imię dziecka

  Olszewskiego, nie szczędząc złośliwości Edycie Górniak i wypominając jej stosowanie botoksu. Wróciła w sierpniu 2013 roku, lądując na okładce "Wprost" z awanturą o... Pornonianię.  Chodziło(...) i niektóre zachowania dzieci po to, by widzowie zobaczyli jak najwięcej "prawdziwych" emocji: złości, smutku, łez... Kolejna afera z udziałem ekspertki od wychowywania dzieci miała miejsce pod koniec...

 • Gwiazda o "kamiennej twarzy"

  Nicole Kidman ma powody do zmartwień. Ten rok zaczął się dla niej niezbyt dobrze. A wygląda na to, że najbliższe miesiące również będą niekorzystne. Dlaczego?

 • Jeżowska: Spróbowałam botoksu

  ...mają dzieci. Mówią mi zaskoczone: 'Pani Majko, pani się w ogóle nie zmieniła. Figura jak u nastolatki. Jak Pani to robi?'" - opowiada wokalistka. No właśnie, jak? Otóż Majka Jeżowska ma swoje sprawdzone sposoby: "Od sześciu lat chodzę do klubu na zajęcia. Czasem jest to bieżnia, czasem rewelacyjna 'zumba' - połączenie tańców latynoskich i aerobiku" - wylicza w wywiadzie dla "Życia na gorąco...

 • Pięć i pół dekady Jamie Lee Curtis

  Jamie Lee Curtis od 55 lat udowadnia, że dziecko gwiazd nie musi iść jedynie ścieżką wytyczoną przez rodziców. Aktorka udziela się nie tylko w filmie - pisze książki dla dzieci i felietony dla jednej z gazet oraz... namawia kobiety, by nie poprawiały urody.

 • ​"Doktor Quinn": Co robi i jak wygląda dziś Jane Seymour?

  Od premiery kultowego serialu minęło już 26 lat. Jednak patrząc na Jane Seymour można odnieść wrażenie, że dla niej czas się zatrzymał. Aktorka skończyła w tym roku 68 lat i wciąż zachwyca!

 • "Doda polskiej psychologii"

  Niedawno Dorota Zawadzka komentarzy nie szczędziła jedynie rodzicom rozbrykanych dzieci. Ostatnio krąg ocenianych przez nią osób się rozszerzył.

Wideo na temat: botoks dla dzieci
 • Dla Ellen

  Joby ubiera się z nonszalancją, prowadzi się ekscentrycznie, noc bywa dla niego dniem, dzień – okazją do odespania nocy. Żyjąc trybem muzyka rockowego nie sprawia wrażenia człowieka zbyt pochłoniętego obowiązkami czy obarczonego powinnościami innymi niż koncerty i szampańska zabawa tuż po nich. Pewnie wiódłby taką egzystencję dalej, gdyby nie moment otrzeźwienia: utrata prawa do opieki nad ukochaną córką, Ellen. Wydaje się, że Joby wyczerpał już wszystkie szanse, jakie dawała mu Claire, matka...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...