• Informacje na temat:

  boy george zdjęcia

Artykuły na temat: boy george zdjęcia
 • Boy George: Szczęśliwy i kłopotliwy chłopiec

  Urodzony 55 lat temu George Alan O'Dowd do historii popkultury przeszedł jako Boy George. Brytyjski wokalista od prawie czterech dekad nie daje o sobie zapomnieć - nie tylko dzięki swoim przebojom.

 • Boy George w areszcie

  Popularny głównie w latach 80. wokalista Boy George został aresztowany pod zarzutem napaści. Zarzuca się mu porwanie Audena Carlsena i przykucie go do ściany w jego londyńskim mieszkaniu.

 • Boy George w więzieniu!

  Boy George, naprawdę George O'Dowd, został skazany w piątek, 16 stycznia, na karę więzienia za bezprawne uwięzienie Auduna Carlsena. Były wokalista grupy Culture Club przykuł Norwega do swojego łóżka w domu we wschodnim Londynie, gdyż podejrzewał Carlsena o wykradnięcie zdjęć z laptopa. 47-letni Boy George nie przyznawał się do winy. Piosenkarz przekonywał, że miał prawo uwięzić Carlsena za...

 • Boy George brzydszy od Michaela Jacksona

  Wygląda na to, że spełnił się najgorszy z koszmarów Boy'a George'a, brytyjskiego wokalisty i byłego frontmana grupy Culture Club. Czytelnicy gazety "Daily Star" orzekli, iż jest on brzydszy nawet od Michaela Jacksona.

 • George Michael: Nieznane utwory ujrzą światło dzienne?

  Naughty Boy oraz Nile Rodgers zapowiedzieli, że wkrótce mają zamiar opublikować piosenki, które George Michael zdążył z nimi nagrać przed swoją śmiercią.

 • Dawali mu kilka tygodni życia

  Choć w 1986 roku najpoczytniejszy brytyjski tabloid "The Sun" zadeklarował na pierwszej stronie: "Ćpun George ma osiem tygodni życia przed sobą", to jednak Boy George ćwierć wieku później wciąż jest z nami. I ma się bardzo dobrze - 14 czerwca artysta skończył 50 lat.

 • Gwiazdor opuścił więzienie

  Boy George, skandalizujący były lider zespołu Culture Club został wypuszczony na wolność po odsiedzeniu zaledwie 4 z 15 miesięcy przewidzianych w wyroku skazującym.

 • Znaleziono dziewczynę Mad Maxa?

  Młoda Australijka Georgie Shew ("The Wog Boy") będzie prawdopodobnie pierwszą aktorką obsadzoną w kolejnej części "Mad Maxa". 23-letnia aktorka, znana dotąd głównie z telewizji, odbyła szereg spotkań z agentami prowadzącymi casting do filmu. Jeśli twórcy zaakceptują jej kandydaturę, Shew zagra oczywiście u boku Mela Gibsona, odtwarzajacego postać tytułowego bohatera.

 • Oficjalnie odwołany

  W związku ze skazującym wyrokiem na 15 miesięcy więzienia występ Boya George'a w Warszawie został oficjalnie odwołany.

 • Pola do pokochania

  Zdjęcia do klipu do utworu "Brackenberry Lane" powstały w Londynie. Za produkcję teledysku odpowiada firma Ruth Render. Singel "Brackenberry Lane" ma mieć swoją premierę na Wyspach w połowie(...) w jej głosie coś takiego, co przekonało mnie, że jeśli wiele osób będzie miało okazję ją usłyszeć, pokochają ją. To coś takiego, z czym możesz się urodzić - inaczej tego nie zdobędziesz. Mieli to Boy...