• Informacje na temat:

  bożena walter katarzyna walter

Artykuły na temat: bożena walter katarzyna walter
 • Bożena Walter: Żelazna ręka

  Legenda polskiej telewizji. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna prowadziła popularne programy "Studio 2" w TVP i "Czar par" w TVN. Jej mężem jest Mariusz Walter, współzałożyciel stacji TVN. "Jestem konsekwentna i mam tak zwaną żelazną rękę" - mówi o sobie jubilatka. 22 września Bożena Walter obchodzi 80. urodziny.

 • Katarzyna Walter: Seria nieszczęść

  Grana przez Katarzynę Walter w "Na Wspólnej" Agnieszka wróci do alkoholowego nałogu. Będzie to dla niej sposób na zapomnienie o nieudanym związku ze znacznie młodszym mężczyzną. Aktorka twierdzi, że jej bohaterka odznacza się silną osobowością, nie ma więc wątpliwości, że wkrótce na nowo ułoży sobie życie.

 • Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.

 • Kolenda-Zaleska nową prezes Fundacji TVN "Nie jesteś sam"

  Bożena Walter po 15 latach kierowania Fundacją TVN "Nie jesteś sam" zrezygnowała z funkcji prezesa. Jej następczynią została Katarzyna Kolenda-Zaleska. O swojej nowej roli i wyzwaniach nowa prezes opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". Czy zrezygnuje z pracy w "Faktach"?

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • Szymon Majewski zagra o milion

  W programie o milion zagrają Ewa Drzyzga, Szymon Majewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Gwiazdy stacji będą grały dla podopiecznych fundacji TVN. W programie pojawi się też prezes fundacji Bożena Walter. Specjalne wydanie teleturnieju zostanie pokazane o 12.45. Po jego zakończeniu na antenie stacji będzie transmitowany charytatywny mecz Gwiazdy TVN - Sejm RP.

 • Krystyna Loska: Po desce do TVP

  ..."Prezenterki" ukazała się nakładem wydawnictwa "Świat Książki". Wśród bohaterek ekskluzywnych wywiadów znalazły się m.in. Edyta Wojtczak, Krystyna Loska, Bożena Walter, Bogumiła Wander i Katarzyna Dowbór...

 • 10 lat "Na Wspólnej"

  ...szpitala. Ludwika (Hanna Stankówna) uważa, że po wypadku powinien zamieszkać z nią. Sobczak odmawia. Kiedy Agnieszka (Katarzyna Walter) przychodzi odwiedzić chorego Sobczakowa wyznaje, że straciła syna(...) Dobry TVN", "Co za tydzień" i specjalnym spocie. Specjalnie dla widzów zabawne historie związane z produkcją serialu wspominać będą m.in: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Guzik, Waldemar...

 • Marta Wierzbicka: Trudno jest znaleźć drugą połówkę

  ...razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku, o godz. 20:15. Oprócz Marty Wierzbickiej występują w nim m.in. Katarzyna Walter, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Renata Dancewicz, Robert Kudelski...

 • Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  ...przez Bożenę Walter, polegała na trwającej przez cały rok rywalizacji kilkudziesięciu par - kolejne odcinki emitowane były raz w miesiącu, a w ostatnim wyłaniane było zwycięskie małżeństwo. We(...) wykazać sprawnością fizyczną lub zdolnościami artystycznymi. Ich zmagania ocenia jury, w skład którego wchodzą m.in. Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Dorota Chotecka oraz Radosław Pazura. Maciej...

Wideo na temat: bożena walter katarzyna walter
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska odchodzi z "Faktów"?

  Katarzyna Kolenda-Zaleska (48 l.) przyjęła posady prezesa Fundacji TVN. Dziennikarka zastąpi Bożenę Walter (77 l.), która tę funkcję pełniła od 15 lat. Czy to oznacza, że Kolenda-Zaleska odejdzie z redakcji "Faktów"? (DDTVN/x-news)