• Informacje na temat:

  bożenka z klanu aktor

Artykuły na temat: bożenka z klanu aktor
 • 21. sezon serialu "Klan"

  ...). "Jeśli chodzi o aktorów, do serialu powrócą Roman Frankl i Edyta Herbuś" - wyjawia w rozmowie z PAP Life druga reżyser "Klanu" Marta Karwowska. "Serial realizują jednocześnie dwie ekipy(...) odcinków "Klanu" pokazanych w okresie od 29 sierpnia 2016 roku do 9 czerwca 2017 roku wyniosła 1,81 mln osób. TVP1 w czasie emisji produkcji w zeszłym sezonie była liderem rynku telewizyjnego. Twórcy...

 • Marzenia bohaterki "Klanu"

  ..."Marzę, by zagrać w filmie o tańcu, w roli głównej" - mówi Agnieszka Kaczorowska, czyli serial owa Bożenka z "Klanu". Być może pasją młodej aktorki zainteresują się twórcy programu "Taniec z gwiazdami"...

 • "Klan": Rysio traci wzrok!

  Wbrew plotkom Piotr Cyrwus nie odchodzi z "Klanu" ! W nowych odcinkach serialu jego bohater znajdzie się jednak w centrum dramatycznych wydarzeń.

 • Agnieszka Kaczorowska: Rolą w "Klanie" nie wolno gardzić

  Agnieszka Kaczorowska nie zamierza rezygnować z roli w serialu "Klan". Twierdzi, że lubi tę pracę, daje jej bowiem możliwość rozwoju i łączenia aktorstwa z tańcem. Na planie zdjęciowym czuje się jak w rodzinnym gronie, rola Bożenki zapewnia jej też stałą pracę, co jej zdaniem, w tym zawodzie należy doceniać.

 • Agnieszka Kaczorowska z "Klanu" dementuje

  ..."Klan" świętował niedawno jubileusz 2500. odcinka, a Agnieszka Kaczorowska i jej bohaterka zostały królowymi internetu. Po pierwsze, z powodu jej pasji do tańca i plotek o dołączeniu do tanecznego show. I po drugie - bo Bożenka straciła dziewictwo!

 • Kaczorowska o odejściu Kotulanki z "Klanu"

  Producenci postanowili rozstać się z odtwórczynią roli Krystyny Lubicz ze względu na problemy aktorki z nadużywaniem alkoholu. Pomimo szansy, jaką dostała od scenarzystów, nie udało jej się pokonać(...) Lubicza. Kiedy w wakacje ubiegłego roku nie pojawiła się na planie, okazało się, że przyczyną jej niedyspozycji jest alkohol. Scenarzyści postanowili więc dać aktorce czas na uporządkowanie spraw...

 • Stockinger królem parkietu

  W Szkole Tańca Towarzyskiego "Riviera" na Ursynowie natknęliśmy się niedawno na Tomasza Stockingera, który z zaangażowaniem i pasją doskonalił swe umiejętności taneczne. Czyżby aktor po doświadczeniach w "Tańcu z Gwiazdami" znów zapragnął być królem parkietu? Tak, ale na planie serialu "Klan" !

 • Serialowy rekord Polski?

  W położonej nad Wisłą Restauracji "Neptun" odbyła się konferencja prasowa poświęcona nowej, jesiennej, odsłonie "Klanu". W miejscu tym ekipa serialu przebywa dość często, ponieważ właśnie tu ma swą restaurację serialowa Monika Ross, czyli Izabela Trojanowska. Wczoraj w tym nadwiślańskim zakątku pojawiła się cała plejada "klanowych" aktorów: Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Joanna...

 • "Taniec z gwiazdami": Mateusz Banasiuk na parkiecie

  W kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka. Aktor najbardziej znany jest z odważnej i nagradzanej roli w kontrowersyjnym filmie "Płynące wieżowce", występuje również w serialu "Pierwsza miłość".

 • Nikodem Rozbicki chce zagrać tancerza

  Biorący obecnie udział w "Tańcu z Gwiazdami" Nikodem Rozbicki, chciałby wykorzystać kiedyś doświadczenie z programu. "Fajnie byłoby zagrać tancerza, ale takiego klasycznego, osiemnastowiecznego" - wyznaje aktor.

Zdjęcia na temat: bożenka z klanu aktor
Wideo na temat: bożenka z klanu aktor
 • Rola w „Klanie” to stała praca. Nie wolno nią gardzić

  Aktorka nie zamierza rezygnować z roli w serialu „Klan”. Twierdzi, że lubi tę pracę, daje jej bowiem możliwość rozwoju aktorskiego i łączenia aktorstwa z tańcem. Na planie zdjęciowym czuje się jak w rodzinnym gronie, rola Bożenki zapewnia jej też stałą pracę, co jej zdaniem, w zawodzie aktora należy doceniać.

 • Aktorka nie zamierza rezygnować z roli w serialu „Klan”. Twierdzi, że lubi tę pracę, daje jej bowiem możliwość rozwoju aktorskiego i łączenia aktorstwa z tańcem. Na planie zdjęciowym czuje się jak w rodzinnym gronie, rola Bożenki zapewnia jej też stałą pracę, co jej zdaniem, w zawodzie aktora należy doceniać.

Dyskusje na temat: bożenka z klanu aktor