• Informacje na temat:

  bożenka z klanu zdjęcie

Artykuły na temat: bożenka z klanu zdjęcie
 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Podczas ostatniej przymiarki sukni ślubnej Bożenka zahaczy obcasem o halkę i ją rozerwie. Dziewczyna uzna to za złą wróżbę... To zły znak! Chciałabym, żebyśmy stworzyli rodzinę, żebyśmy byli szczęśliwi... Teraz jest bardzo dobrze, ale jak długo tak będzie? - zmartwi się Bożenka (Agnieszka Kaczorowska). Na szczęście jej obawy nie potwierdzą się, przynajmniej co do samej ceremonii ślubnej. Bolek...

 • 21. sezon serialu "Klan"

  ...odcinków "Klanu" pokazanych w okresie od 29 sierpnia 2016 roku do 9 czerwca 2017 roku wyniosła 1,81 mln osób. TVP1 w czasie emisji produkcji w zeszłym sezonie była liderem rynku telewizyjnego. Twórcy "Klanu" zdradzają niektóre wątki nowego sezonu Paweł (Tomasz Stockinger) przeżyje prawdziwy dramat, bo okaże się, że z powodu choroby nie może już operować i musi zmienić zawód. Agata (Maria...

 • Wigilia w "Klanie"

  Widzowie "Klanu" już po raz 17. będą mogli gościć na kolacji wigilijnej u Lubiczów. Tym razem organizacja wieczerzy przypadnie w udziale wdowcowi Pawłowi Lubiczowi (Tomasz Stockinger). - Scenarzyści(...) młode pary: Ola i Rafał (Marcin Kwaśny), Agnieszka (Paulina Holtz) i Janusz (Michał Lesień) oraz Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosz (Konrad Darocha). Maciek (Piotr Swend) zagra na keyboardzie...

 • Mistrzyni tańca w "Klanie"

  ...i myślę, że wtedy każdy do czegoś dojdzie, coś osiągnie - mówi. Nic dziwnego, że scenarzyści "Klanu" postanowili wykorzystać taneczny talent odtwórczyni roli Bożenki. Jej bohaterka zakwalifikowała się(...) tanecznie do udziału w "rewii". Naiwna Bożenka nie dostrzega, że cała sprawa zaczyna wyglądać mocno podejrzanie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat...

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska chce się rozebrać

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która w ciągu ostatnich lat na oczach całej Polski przeistoczyła się ze słodkiej dziewczynki w świadomą swych wdzięków kobietę, chce - jak donosi jeden z tabloidów - rozebrać się przed kamerą!

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

 • Wygraj randkę z Grażynką z "Klanu"!

  Producenci "Klanu", Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński, zaprosili fanów swojego serialu do udziału w trzech licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Rozbierana sesja to kiepski początek

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", nie chce iść śladem wielu młodych aktorek, które - aby zwrócić na siebie uwagę - pozują nago do zdjęć publikowanych później w magazynach dla panów. - To kiepski początek kariery - twierdzi Agnieszka.

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • Agnieszka Kaczorowska w odważnym bikini

  ...​Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny zachwyciła fanów. Aktorka i tancerka opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie prosto z basenu! Strój kąpielowy odważnie eksponuje biust gwiazdy.