• Informacje na temat:

  bożyszcze nastolatek

Artykuły na temat: bożyszcze nastolatek
 • Backstreet Boys w Polsce: Kiedyś bożyszcza nastolatek. A teraz?

  Jeden z najpopularniejszych boysbandów w historii przyjeżdża do Polski. Osoby wychowujące się w latach 90. czeka prawdziwa sentymentalna podróż do czasów młodości. Zobaczcie, jak przez te lata się zmienili. Czy dzisiaj też wywołają piski dziewczyn podczas swojego występu?

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Bożyszcze nastolatek nie może znaleźć dziewczyny

  Brytyjski aktor Robert Pattinson , który zasłynął dzięki roli wampira Edwarda Cullena w filmie "Zmierzch", twierdzi, że kobiet nie interesuje to, jakim jest człowiekiem.

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • Justin Bieber pokazał pośladki

  Bożyszcze nastolatek pokazało pazurki!

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Enrique Iglesias bierze ślub za tydzień!

  Nieco przebrzmiały idol i bożyszcze nastolatek postanowił wreszcie się ustatkować...

 • Bożyszcze nastolatek pokazują swoje rodziny (One Direction - "Story Of My Life")

  Do sieci trafił już najnowszy teledysk wyspiarskiego boysbandu One Direction - "Story Of My Life". "To ich najlepszy klip" - emocjonuje się Simon Cowell, promotor chłopaków.

 • Beverly Hills, 90210": Jennie Garth - największa szczęściara?

  Ładna blondynka z Illinois nie spodziewała się, że kiedyś zostanie bożyszczem nastolatków z całego świata. Jako Kelly Taylor zdobyła sławę i popularność i wypłynęła na szerokie wody. Dziś nadal znajduje swoje miejsce na małym ekranie. Pamiętacie Jennie Garth? Jeżeli chcecie sobie lepiej przypomnieć serialową Kelly, oglądajcie "Beverly Hills, 90210" od poniedziałku do piątku tylko na CBS Drama!

 • Idol nastolatek nie dba o wygląd

  Gwiazdor filmu "Zaćmienie" - Robert Pattinson - twierdzi, że ze względu na to, że pochodzi z Anglii, nie musi zbytnio dbać o wygląd, ponieważ Brytyjczycy słyną ze złego uzębienia.

Zdjęcia na temat: bożyszcze nastolatek
Wideo na temat: bożyszcze nastolatek
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Thor ratuje przyjaciół

  Thor, pewien siebie nastolatek, mając jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i jej armii gigantów, którzy zagrażają jego wiosce. Czy uda mu się ich pokonać?

 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...

Dyskusje na temat: bożyszcze nastolatek
 • Re: "Kultowe seriale": Włoski Zorro z błyskiem w oku

  Dzisiaj w rolę Zorro wciela się Tomasz Lis, bożyszcze niedorozwiniętych nastolatek i ociemniałych emerytek ze stażem w PZPR

 • Re: "Nie potrafię zrozumieć kobiet"

  Mam nadzieję, że nie zapomniał o nauce i realnym życiu. Bycie "gwiazdą" w takim wieku to idealny czas na walnięcie wody sodowej do głowy. Uzna się za bożyszcze, zwłaszcza nastolatek, zapominając o realnym życiu. Jak zobaczy po paru latach, że nie ma szans na Hollywood, a fanki dorosną i o nim zapomną, padnie mu psychika. Potem depresje, środki odurzające, narkotyki i stopniowy zjazd na dno

 • Re: "Nie potrafię zrozumieć kobiet"

  Mam nadzieję, że nie zapomniał o nauce i realnym życiu. Bycie "gwiazdą" w takim wieku to idealny czas na walnięcie wody sodowej do głowy. Uzna się za bożyszcze, zwłaszcza nastolatek, zapominając o realnym życiu. Jak zobaczy po paru latach, że nie ma szans na Hollywood, a fanki dorosną i o nim zapomną, padnie mu psychika. Potem depresje, środki odurzające, narkotyki i stopniowy zjazd na dno