• Informacje na temat:

  bracia bee gees

Artykuły na temat: bracia bee gees
 • Bee Gees powraca!

  Robin i Barry Gibb sześć lat po śmierci swojego brata Maurice'a wracają do szyldu Bee Gees, by zagrać serię koncertów.

 • Koniec Bee Gees

  W związku ze śmiercią Maurice'a Gibba, jednego z członków słynnej grupy Bee Gees, pozostali wokaliści postanowili zakończyć jej karierę. Barry i Robin Gibbowie, bracia zmarłego, stwierdzili, że bez Maurice'a w szeregach zespołu ta nazwa nie ma prawa istnieć publicznie.

 • Barry Gibb (Bee Gees): Solowy album po 30 latach

  Gwiazda zespołu Bee Gees, Barry Gibb ogłosił swój wielki powrót podczas wspólnego występu z Coldplay na scenie festiwalu Glastonbury (niedziela 26 czerwca).

 • Doktorzy z Bee Gees

  Członkowie grupy Bee Gees otrzymają honorowe doktoraty uniwersytetu w Manchesterze. Robin i Barry Gibb odbiorą ten zaszczytny tytuł również w imieniu zmarłego w ubiegłym roku brata Maurice'a.

 • Musical z Bee Gees

  Robin i Barry Gibb z zespołu Bee Gees przygotowują się do stworzenia musicalu, który będzie wystawiany na londyńskim West Endzie. Niestety, w przedsięwzięciu nie będzie mógł wziąć udziału trzeci ze słynnych braci, Maurice, który zmarł w styczniu 2003 roku.

 • Bee Gees: Trasa koncertowa w 2002 roku

  Członkowie legendarnej grupy Bee Gees zamierzają wyruszyć w 2002 roku na światowe tournee, w ramach którego zagrają prawie 100 koncertów. Trasa rozpocznie się w Azji, a następnie obejmie swym zasięgiem Europę, Australię i obydwie Ameryki. Ostatnia trasa Bee Gees odbyła się w 1999 roku i składała się zaledwie z sześciu występów. Każdy odbył się wówczas na innym kontynencie. Na wielką skalę bracia...

 • ...14 sierpnia sala Brixton Academy w Londynie będzie widownią niecodziennego koncertu, podczas którego gwiazdy rocka złożą hołd legendarnemu triu the Bee Gees. Wydarzenie będzie transmitowane przez stację telewizyjną VH1.

 • Bee Gees wyróżnieni przez brytyjską królową

  Bracia Barry, Robin i Maurice Gibb, tworzący słynne trio Bee Gees, znajdą się w tym roku na specjalnej Noworocznej Liście Honorowej przygotowywanej przez Rząd Jej Królewskiej Mości w Wielkiej Brytanii. Wokaliści zostaną w ten sposób uhonorowani zaszczytnym tytułem Komandora Imperium Brytyjskiego.

 • Bee Gees: Robin Gibb w Polsce

  Robin Gibb, jeden z członków nieistniejącego już zespołu Bee Gees, już wkrótce zawita do Polski. Słynny muzyk przyjedzie do naszego kraju w piątek, 14 lutego, na zaproszenie Telewizji Polskiej. Najnowsza solowa płyta Robina, zatytułowana "Magnet", ukaże się na przełomie lutego i marca.

 • Już wkrótce na rynku pojawi się najnowszy album legendarnej brytyjskiej grupy Bee Gees, a jego promocja rozpoczęła się we wtorek, 20 marca, specjalnym koncertem w studiach BBC. Członkowie zespołu przyzwyczaili się już do tego, iż inni wykonawcy nagrywają swoje wersje ich piosenek. Zazwyczaj nowe wersje przypadają im do gustu, ale są i wyjątki. Tak stało się w przypadku coveru ich utworu...