• Informacje na temat:

  bracia kret

Artykuły na temat: bracia kret
 • Jarosław Kret: Nie piorę brudów w internecie

  ...- Nie wybebeszam swojego życia i nie piorę brudów w internecie. Jeśli ktoś coś takiego znalazł, to musiał być fake news - mówi Jarosław Kret.

 • "Taniec z Gwiazdami": Smykiewicz i Kret odpadają

  W drugim odcinku "TzG" z programem pożegnały się aż dwie pary. Za tydzień nie zobaczymy już Antka Smykiewicza i Agnieszki Kaczorowskiej oraz Jarosława Kreta i Lenki Klimentowej, czyli najgorzej ocenianych przez jurorów duetów bieżącej edycji show Polsatu.

 • Jarosław Kret: Ciągnie mnie w świat

  Prognozowanie aury to jego praca. By kompetentnie odpowiadać na pytania o słońce lub deszcz, skończył kurs metorologii. Prywatnie wielką pasją Jarosława Kreta są dalekie podróże.

 • Kret: Z telewizją związany od dziecka

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znany z małego ekranu. - Miałem 5 lat... - zaczyna swoją opowieść Jarosław Kret.

 • Sadystyczny taniec z mnichami

  Stado martwych królików, sadystyczny taniec z mnichami, seks w piachu, krwawe pozbawianie męskości i "stosunek" z wizerunkiem kobiety - na takie atrakcje przygotowani musza być widzowie kultowego "Kreta" Alejandro Jodorowsky'ego, który w piątek trafił na ekrany naszych kin.

 • Na co warto iść do kina?

  Dwa lata temu w Cannes film oklaskiwali dwukrotni zdobywcy Złotej Palmy - bracia Dardenne. Teraz czas na oklaski polskiej widowni. "Chłopiec na galopującym koniu" Adama Guzińskiego od dzisiaj w polskich kinach. Interia.pl jest patronem medialnym filmu.

 • Ben Affleck na szczytach Hollywood

  Reżyser i odtwórca głównej roli w nagrodzonej Oscarem za najlepszy film "Operacji Argo" Ben Affleck, jest wielkim wygranym tegorocznego wyścigu po złote statuetki. Ten 40-letni artysta zanim wszedł na szczyt, pokonał długą i krętą drogę.

 • Paweł Wilczak: Od akwizytora do aktora

  Droga do sukcesu była kręta i wyboista. Paweł Wilczak nie należy jednak do facetów, którzy się łatwo poddają. Dzisiaj ma na swym koncie już 40 ról filmowych, jest laureatem Wiktora i Telekamery, a jego twarz znają w Polsce chyba prawie wszyscy. 29 lipca 2015 roku aktor obchodzi 50. urodziny!

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (23-25 stycznia) w kinach debiutują trzy filmy: animacja "Mój brat niedźwiedź" Aarona Blaise'a i Roberta Walkera, dreszczowiec "Droga bez powrotu" Roba Schmidta oraz dreszczowiec erotyczno-psychologiczny "Tajemnica Aleksandry" w reżyserii Rolfa de Heera.

 • ..." Jerzego Skolimowskiego, "Italiani" Łukasza Barczyka, "Ki" Leszka Dawida", "Kret" Rafaela Lewandowskiego, "Lęk wysokości" Bartosza Konopki, "Młyn i krzyż" Lecha Majewskiego, "Róża" Wojciecha Smarzowskiego(...) świata palazzo ma miejsce dramat miłości, zdrady i zazdrości. Bohaterami są dwaj bracia. Starszy to żonaty z Niemką prawnik, młodszy - oficer faszystowskiej armii. Młodszy nawiązuje romans z żoną brata...

Zdjęcia na temat: bracia kret