• Informacje na temat:

  bracia wachowski

Artykuły na temat: bracia wachowski
 • Bracia Wachowscy zostali... siostrami

  Bracia Wachowscy, którzy zapisali się w historii kina trylogią "Matrix", zmienili płeć i są teraz siostrami. Najpierw płeć zmienił Larry, który stał się Laną. Niedawno zrobił to Andy, który odtąd będzie nosił imię Lilly.

 • Bracia Wachowscy ekranizują kreskówkę

  Twórcy "Martiksa" , bracia Andy i Larry Wachowscy wyreżyserują film na podstawie kultowej w latach 60. kreskówki "Speed Racer". Projekt ten od dawna był na celowniku producentów "V jak Vendetta" , ale dopiero teraz wytwórnia Warner, dla której powstanie "Speed Racer", dała filmowcom zielone światło.

 • Tom Tykwer dla Wachowskich

  Tom Tykwer (Biegnij Lola, biegnij") potwierdził, że jego najnowszym filmem będzie ekranizacja powieści "Atlas chmur" (Cloud Atlas). Film wyprodukują bracia Wachowscy ("Matrix").

 • Susan Sarandon u Wachowskich

  Susan Sarandon ( "Zatańcz ze mną" ) i John Goodman ( "Big Lebowski" ) wystąpią w filmie "Speed Racer", nad którym pracują bracia Wachowscy. Produkcja ma być kinową wersją klasycznej japońskiej anime.

 • Anime według braci Wachowskich

  Bracia Andy i Larry Wachowscy, twórcy kultowego "Matrixa" , przygotowują się do realizacji filmowej wersji klasycznej anime. W filmie "Speed Racer" główną rolę zagra Emile Hirsch ( "Dziewczyna z sąsiedztwa" ).

 • Nowy film Wachowskich

  Zapierające dech sceny walki, przeczące logice zabójcze piruety, finezyjne użycie broni palnej - czy to właśnie przyniesie nam nowy film braci Wachowskich?

 • Wachowscy porzucają Conana

  Andy i Larry Wachowscy, twórcy filmów "Matrix" , "Matrix Reaktywacja" , "Matrix Rewolucje" stracili zainteresowanie widowiskiem "King Conan: Crown of Iron". Utalentowani bracia mieli być producentami trzeciej części sagi o dzielnym cymmeryjskim wojowniku, zapoczątkowanej słynnym "Conanem Barbarzyńcą" (1982) z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli tytułowej. Ojcowie Matrixa pokłócili się podobno...

 • Reeves i Wachowscy znowu razem?

  Niedługo rozpoczną się prace nad, opartym na klasycznym komiksie, filmem "Plastic Man". Możliwe, że Neo z "Matrixa", czyli Keanu Reeves i bracia Wachowscy spotkają się na planie filmowym.

 • Wachowscy: Conan później, Matrix ważniejszy

  Dość niepokojące informacje docierają z obozu twórców od dawna zapowiadanego obrazu "King Conan". Okazuje się bowiem, że bracia Andy i Larry Wachowscy ( "Matrix Reaktywacja" ), którzy mają być jego producentami, nie otrzymają "zielonego światła" z wytwórni Warner Bros. przed premierą trzeciej części ich epopei - filmu "Matrix Rewolucje" . Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) po...

 • Priyanka Chopra Jonas w czwartej części "Matrixa"?

  Już wkrótce obsada powstającego właśnie filmu "Matrix 4" może rozszerzyć się o kolejne nazwisko. Chodzi o pochodzącą z Indii byłą Miss Świata. Priyanka Chopra Jonas jest właśnie w trakcie negocjacji ze studiem filmowym produkującym film Lany Wachowskiej. Nie wiadomo jeszcze, w jaką rolę ewentualnie wcieli się Chopra Jonas.