• Informacje na temat:

  braciak i maja

Artykuły na temat: braciak i maja
 • Jacek Braciak misiem koala

  W najbliższy piątek, 26 maja, na ekranach naszych kin debiutuje kolejna amerykańska zwierzęca animacja "Dżungla" . W polskiej wersji językowej głosu jednemu z bohaterów filmu - misiowi koala o imieniu Bazyl - użyczył Jacek Braciak, znany m.in. z roli w "Edim" Piotra Trzaskalskiego oraz serial u sensacyjnego "Oficer".

 • Jacek Braciak: "Serialowa szmata"?

  ...wytrzymać... Ale pan Jacek wierzył w tę miłość. Maja miała być balsamem na zło tego świata. Był już zraniony po związku z Iloną Braciak, która pracowała jako kierownik produkcji m.in. przy serialach(...)"Jestem serialową szmatą" - tak kilka lat temu w programie Kuby Wojewódzkiego powiedział o sobie Jacek Braciak (47 l.). Tym stwierdzeniem zjednał sobie rzesze sympatyków. "Podziwiam jego szczerość...

 • Jacek Braciak pobity przez policjanta

  Kłamstwa i niewierność w relacjach damsko-męskich mogą złamać nie tylko serce... ale i nos! Przekonał się o tym Jacek Braciak, gwiazdor nowej komedii Sławomira Kryńskiego - "Pokaż kotku, co masz w środku".

 • Preis i Braciak mają szczęście

  Twórcy "rodzinki.pl" od marca zapraszają na nowy projekt - "Ja to mam szczęście". W rolach głównych zobaczymy w serialu Jacka Braciaka i Kingę Preis.

 • Jacek Braciak: Bać się? Czego?!

  Jacek Braciak gra jedną z głównych ról w nowym serialu TVP - "Ja to mam szczęście".

 • Jacek Braciak: Ani słowa o gwiazdorzeniu

  W środowisku krążą o nim legendy. Mówi się głośno, że Jacek Braciak (44 l.) to świetny aktor i "swój chłop", tylko że nieobliczalny, uparty, nieskory do kompromisu. Niełatwy we współpracy. Nikt(...) Braciak (45 l.) nie odczuły tego, że wychowują się w rozbitej rodzinie. Często się z nimi widuje, troszczy się o nie, wie wszystko o szkole i znajomych córek. Zależy mu, by zdobyły solidne wykształcenie...

 • Braciak i Preis w nowym serialu TVP

  Twórcy popularnego serialu Dwójki "rodzinka.pl" poszukują dziewczynek między 5 a 15 rokiem życia do nowego serialu "Ja to mam szczęście". W głównych rolach zagrają Kinga Preis i Jacek Braciak.

 • Maja Hirsch: Jej wysokość

  Maja Hirsch jest jedną z najwyższych polskich aktorek - ma 179 cm wzrostu. I choć teraz w jej zawodzie może być to atut, to jak wspomina, kiedy dorastała, miała z tego powodu duże kompleksy.

 • "Kamper": O dylematach 30-latków

  ..."Kamper" - polska komedii o dylematach współczesnych trzydziestolatków z Martą Nieradkiewicz, Piotrem Żurawskim i Jackiem Braciakiem - trafi na ekrany kin 13 maja.

 • Smarzowski nakręci film w Krakowie

  Wojciech Smarzowski swój nowy nakręci między innymi w Krakowie. W rolach głównych rolach wystąpią: Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Robert Więckiewicz i Jacek Braciak.

Zdjęcia na temat: braciak i maja
Wideo na temat: braciak i maja
 • Jacek Braciak: "Ranczo" przy jajecznicy

  Jacek Braciak jest gościem trwającego w Krakowie festiwalu Netia Off Camera. Aktor wystąpił w dwóch produkcjach, które znalazły się w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych ("Kamper" i "Wołyń"). W rozmowie z Anna Zając aktor opowiedział, co zamierza robić w trakcie festiwalu; przyznał się, czy nagrody mają dla niego jakiekolwiek znaczenie oraz zdradził, w jakich okolicznościach ogląda serial

Dyskusje na temat: braciak i maja
 • Re: Rafał (Jacek Braciak)

  Jacek Braciak pokazał że stać go zagrać rożne role. Jego i Małgosi Sochy role w Brzyduli, nadały serialowi cudownego kolorytu. Tutaj Maja oni inne role do zagrania. Super że innego typu role. Udowadniają że są bardzo dobrymi aktorami.