• Informacje na temat:

  brad pitt i jego dzieci

Artykuły na temat: brad pitt i jego dzieci
 • Brad Pitt i jego nowy tatuaż

  Paparazzi dostrzegli niedawno nowy tatuaż na ręce hollywoodzkiego gwiazdora Brada Pitta, dedykowany żonie i dzieciom.

 • Brad Pitt: Nie tylko "najseksowniejszy na świecie"

  ...przemyśle filmowym. 18 grudnia Brad Pitt kończy 55 lat.(...)Na początku swej kariery został uznany za jednego z najseksowniejszych ludzi na świecie. Kolejnymi rolami udowodnił, że nie jest jedynie ładną buzią. Oscara otrzymał jednak jako producent. Jego...

 • Brad Pitt rezygnuje z aktorstwa?

  Brad Pitt, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Pewnego razu... w Hollywood" przyznał, że nie potrafi śpiewać i zażartował nawet, że musiał zmienić swoją wymarzoną ścieżkę kariery. Okazuje się, że gwiazdor chciał być gwiazdą rocka!

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Brad Pitt: Role życia

  Był już najprzystojniejszy i najseksowniejszy, ale nigdy dotąd nie był najlepszy. Brad Pitt to obecnie jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd, która nie ma jeszcze na koncie Oscara.

 • Brad Pitt odmieniony przez dzieci

  Brad Pitt, przyznaje, że odkąd został ojcem, jego życie uległo gwałtownej przemianie. Priorytetem dla aktora jest teraz to, by dawać swoim dzieciom powody do dumy.

 • Brad Pitt opowiada

  Dziennikarze wreszcie się doczekali. Brad Pitt, gwiazdor takich obrazów, jak "12 małp", "Podziemny krąg" i "Przekręt", w końcu postanowił nieco więcej powiedzieć o swoim małżeństwie z Jennifer Aniston i planach powiększenia rodziny. Szczęśliwcami, którzy to usłyszeli, byli żurnaliści z magazynu "Details". Równolegle w brukowcu "Star" pojawiła się informacja, że słynna para przepada za marihuaną.

 • Weekend w kinie: Brad Pitt w kosmosie, Sylvester Stallone jako podstarzały Rambo

  W piątek, 20 września, na ekrany polskich kin trafia sześć produkcji. Kinowa widownia może wybierać między Bradem Pittem w kosmosie ("Ad Astrta") a Sylvestrem Stallone'em jako podstarzałym Rambo ("Rambo. Ostatnia krew"). Listę premier uzupełniają: laureat Złotej Palmy - południowokoreański "Parasite", wojenny romans "Legiony", nowy film Francois Ozona "Dzięki Bogu" oraz druga część animacji...

 • Brad Pitt: Dziecko czy film?

  Okazuje się, iż hollywoodzki aktor Brad Pitt ( "Troja" ) wcale nie podpisał jeszcze umowy gwarantującej jego udział w "Ocean's 13". Ekipa zaczyna się niepokoić, czy Pitt nie porzuci projektu trzeciej części znanego cyklu dla zajmowania się dzieckiem, które wkrótce ma przyjść na świat.

 • Brad Pitt: Aniston czy Jolie?

  Czy Brad Pitt wróci w ramiona byłej żony, Jennifer Aniston? To pytanie ostatnio zadają sobie wszyscy jego fani.