• Informacje na temat:

  brad pitt na plaży

Artykuły na temat: brad pitt na plaży
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Co mają do podziału?

  Rozstaje się jedna z najsławniejszych, ale i najbogatszych par show-biznesu. Czy szykuje się batalia o pieniądze? Jest wszak o co… Przez 12 lat wspólnego życia Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) zgromadzili majątek szacowany na przeszło 400 milionów dolarów, czyli ponad 1,5 miliarda złotych!

 • Rozchwytywany Brad Pitt

  Brad Pitt otrzymał niedawno dwie kuszące propozycje filmowe. Wytwórnia Universal zaproponowała mu udział w ekranizacji "Tożsamości Bourne'a", z myślą o gwiazdorze przygotowana jest także adaptacja innego bestsellera, "Muzyki plaży" Pata Conroya. Obecnie Pitt przebywa w Meksyku na planie nowego filmu, w którym partneruje mu Julia Roberts.

 • Brad Pitt sprzedaje dom

  Aktor Brad Pitt zdecydował się wystawić na sprzedaż dom na plaży w Malibu. Gwiazdor zakupił posiadłość za 8,4 mln dolarów w 2005 roku, zaraz po rozstaniu z Jennifer Aniston. Dziś chce za niego 13, 75 mln dolarów.

 • Pitt i Jolie kręcą na Malcie

  "By The Sea" to najnowsza produkcja Angeliny Jolie. Aktorka, która jednocześnie jest autorką scenariusza i reżyserką filmu, wystąpi w nim u boku swojego partnera - Brada Pitta.

 • Brad Pitt i Jennifer Aniston: spotkanie po latach?

  Brad Pitt i Jennifer Aniston najprawdopodobniej spotkają się publicznie twarzą w twarz na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

 • Brad Pitt sprzedaje dom

  Brad Pitt zdecydował się wystawić na sprzedaż dom na plaży w Malibu. Gwiazdor zakupił posiadłość za 8,4 mln dolarów w 2005 roku, zaraz po rozstaniu z Jennifer Aniston. Znany z zamiłowania do dekoracji wnętrz Pitt chce dziś za niego 13, 75 mln dolarów.

 • Leonardo Dicpario wziął ślub?!

  ...kilka szczegółów najbliższym kumplom z show-biznesu. Uroczystość odbyła się na plaży i miała kosztować aktora 4 mln dolarów, a zaproszeni zostali tylko najbliżsi - rodzina i przyjaciele. Wśród gości znaleźli się m.in. wieloletnia przyjaciółka Kate Winslet, aktorzy Jonah Hill i Brad Pitt, który to zachęcił Leo do oświadczyn.  Choć wiadomość o ślubie jest zaskakująca, to informator na tym nie...

 • Brad Pitt opuszcza Aronofsky'ego

  Brad Pitt, który specjalnie na potrzeby występu w obrazie "The Fountain" od dłuższego czasu zapuszcza brodę, zdecydował się zrezygnować z udziału w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego . Podobno powodem decyzji gwiazdora są dokonane ostatnio zmiany w scenariuszu opowieści, które nie przypadły mu do gustu. Na razie jednak brak oficjalnego potwierdzenia o wycofaniu się Brada Pitta z prac nad

 • Brad Pitt chroni prywatność

  Dziennikarz amerykańskiego magazynu "People" został aresztowany po tym, jak próbował dostać się na teren posiadłości Brada Pitta (42 l., "Mr & Mrs Smith" ) w Santa Barbara. 23- letni Jeffrey Neal Weiss chciał nielegalnie wejść na imprezę urodzinową syna Angeliny Jolie (30 l., "Aleksander" ) - Maddoxa.

 • Brad Pitt kupił córce dom

  Świeżo upieczony tata Brad Pitt (42 l., "Siedem lat w Tybecie" ) nie traci czasu. Wraz z partnerką, Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) dopiero co opuścili Namibię, a już robią "małe" zakupy. Pierwszą inwestycją gwiazdora jest dom, za który zapłacił 9 milionów dolarów. Luksusowa posiadłość na pewno będzie właściwym miejscem na wychowywanie maleńkiej córeczki.