• Informacje na temat:

  brad pitt oczy

Artykuły na temat: brad pitt oczy
 • Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub?

  Od kiedy Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie media na całym świecie spekulują, że już niedługo będzie wielki powrót Brada Pitta i Jennifer Aniston. Dodatkowo emocje podgrzewa fakt, że Pitt pojawił się na 50. urodzinach aktorki, a później byli widziani na kilku randkach. Teraz na palcu Aniston można dostrzec obrączkę! Czy byli małżonkowie wzięli sekretny ślub?

 • Brad Pitt, który gościł niedawno w Londynie na premierze swojego najnowszego filmu "Snatch", podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat trwającego miesiąc małżeństwa z Jennifer Aniston, gwiazdą serial u "Przyjaciele". Ci, którzy spodziewali się pikantnych opowieści, bardzo się rozczarowali.

 • Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Vogue". Hollywoodzka gwiazda podczas rozmowy ujawniła powód, dla którego rozstała się z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Walentynki dla Brada Pitta

  Jennifer Aniston przygotowała dla Brada Pitta wyjątkowo sympatyczną walentynkową niespodziankę - striptiz.

 • Brad Pitt: Role życia

  Był już najprzystojniejszy i najseksowniejszy, ale nigdy dotąd nie był najlepszy. Brad Pitt to obecnie jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd, która nie ma jeszcze na koncie Oscara.

 • Brad Pitt kontra "Vanity Fair"

  Brad Pitt ( "Troja" , "Babel" ) jest wściekły na wydawców miesięcznika "Vanity Fair", że na okładce grudniowego numeru pisma (w sklepach od 7 listopada) pojawiło się jego zdjęcie, wykonane przez artystę Roberta Wilsona. Prawnicy gwiazdora chcą wytoczyć gazecie proces, utrzymując, że ich klient nie miał pojęcia o tym, że pojawi się na okładce grudniowego numeru.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  .... W taki właśnie świat Ayer wrzuca weterana II wojny światowej, Dona "Wardaddy'ego" Colliera, w którego wciela się Brad Pitt. Do jego plutonu dołącza grany przez Logana Lermana Norman Ellison, młody(...) różnych terenach i kontynentach - od Normandi i Afryki Północnej po ostatnie bitwy w Niemczech". Żołnierze w Furii Załogą Furii dowodzi grany przed Brada Pitta Don Collier, znany lepiej pod pseudonimem...

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  ...24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

 • Syn Jolie i Pitta rozpoczyna studia w Korei Płd.

  Najstarsze z sześciorga dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, 18-letni Maddox, rozpoczyna studia na kierunku biochemii na uniwersytecie w Seulu. Troskliwa matka towarzyszyła synowi w pierwszych chwilach na uczelni.